15
new stories - click to show

Petr Tošek

Related to

Děti si stanovily, že Halloween ano. Při koledování ale mlčí

1.November » Seznam Médium
Většina dospělých si přelom října a listopadu spojí s Dušičkami, ti starší i s dopravními zácpami cestou na víkend, když se jelo „na hroby“. Dnešní děti předpubertálního věku se nebály pojmout situaci jinak a za svůj vzaly svátek Halloween.

Češi změnili investiční plány. Nejvíce si polepšily nemovitosti a kovy

2.August » Seznam Médium
Češi chrání svůj majetek před inflací jinak než dříve a mění své investiční návyky. Oproti předkrizové době je v současnosti nejoblíbenější investice do nemovitostí, následují podílové fondy a kovy.

Netanjahu vyjednávat s Palestinci nebude, Džanín je baštou bojovníků

7.July » Seznam Médium
Nenávist trvá od vzniku státu Izrael v roce 1948. Probíhaly nejrůznější formy jednání, které sledoval celý svět, avšak situace, ani po několika dohodách, včetně té nejznámější z Osla, nevede k dlouhodobému míru. Džanín je stále domovem teroristů.

Navštívili jsme Znojemské podzemí: V několika patrech se brodíte vodou i lezete po mokrých žebřících

7.July » Seznam Médium
Nedávno se nám naskytla možnost navštívit královské město Znojmo. No a kdo je ve Znojmě, nesmí určitě vynechat jednu z jeho největších atrakcí, kterou je několikapatrové podzemí. Tak vzhůru pod zem.

Výjímečný stav v Polsku na počátku osmdesátých let

7.July » Seznam Médium
,,Naše země se nachází nad propastí. Čeká nás velká zkouška, ve které musíme obstát. Proto na celém území Polska vyhlašujeme výjimečný stav.“ Těmito slovy ochromil 13. 12. 1981 generál Wojciech Jaruzelski polský národ.

Do zlata investuje každý šestý, čtvrtina více než 150 tis. Kč

7.July » Seznam Médium
Přibližně každý šestý Čech (17 %) investoval do zlata za účelem budoucího zhodnocení, každý desátý pak má doma zlatou minci. A jako místo nákupu lidé v případě investičních kovů preferují kamenné obchody.

Důchodci jsou snadný cíl, tak je ponížíme

1.June » Seznam Médium
Typický důchodce je téměř dementní, vysává systém a my na to všechno doplácíme. Tyto předsudky a stereotypy, které ovládají naší společnost, jsou morálním pochybením. Bohužel to vše za potlesku médií.
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů
Magda Vášáryová - Slovenská herečka a diplomatka
Milan Lasica - Slovenský herec

Tato informační stránka o Petr Tošek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Tošek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes