Magda Vášáryová Slovenská herečka a diplomatka

Vztahuje se k


Články

Nádherná Magda Vášáryová v Postřižinách: Proč ji lidé začali po 37 letech nenávidět?

5.června » eXtra.cz
Od natočení oblíbené poetické komedie Postřižiny uplynulo už dlouhých 37 let. Ve snímku na motivy knihy Bohumila Hrabala zazářila především Slovenka Magda Vášáryová (69). Pro svou krásu i herecký talent byla lidmi obdivována. Dnes jí přitom velká ...

Hlavní ceny zlínského festivalu jdou do ciziny, diváky zaujal český film

2.června » iRegiony Impuls
Motivy superhrdinů a přátelství dominovaly snímkům, které zabodovaly na letošním zlínském filmovém festivalu. Hlavní ceny míří do zahraničí, český film Přání k mání zabodoval u diváků.

Hlavní ceny zlínského festivalu jdou do ciziny, diváky zaujal český film

2.června » iDNES.cz
Motivy superhrdinů a přátelství dominovaly snímkům, které zabodovaly na letošním zlínském filmovém festivalu. Hlavní ceny míří do zahraničí, český film Přání k mání zabodoval u diváků. Další články k tématu: RECENZE: Nadýchaná těžkopádnost. Jak pr...

Jaromír Hanzlík: Jako král jsem se vyřádil v Nesmrtelné tetě

1.června » ČeskéNoviny.cz
Zlín - Řadu rolí ztvárnil v pohádkách herec Jaromír Hanzlík, podle svých slov se nejvíc "vyřádil" coby král v Nesmrtelné tetě. "Dělal jsem tam toho blbého krále, to...

Zlatý střevíček obdrží ve Zlíně i Vášáryová a Hanzlík

1.června » Zlin.cz
ZLÍN - Zlín Film Festival pomalu a jistě vrcholí, v pátek 1. června budou vyhlášeny vítězné filmy. Zlaté střevíčky si tentokrát odnesou Magda Vášáryová a Jaromír Hanzlík, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí festivalu Kateřina Martykánová.

Festival dnes vyhlásí vítězné filmy

1.června » Zlín
Zlín – Soutěžní část Zlín Film Festivalu jde do finále. V pátek večer budou slavnostně vyhlášeny nejlepší filmy, kterým budou uděleny Zlaté střevíčky a další ocenění.

Na zlínský festival dorazí hvězda Hry o trůny i syn Ennia Morriconeho

25.května » iRegiony Impuls
Ve Zlíně startuje filmový festival. Do města přijede hvězda ze seriálu Hra o trůny i Andrea Morricone, syn světoznámého skladatele. Letošním tématem bude československý film.

Ve Zlíně začíná festival, dorazí hvězda z Hry o trůny i Morriconeho syn

25.května » iDNES.cz
Ve Zlíně startuje filmový festival. Do města přijede hvězda ze seriálu Hra o trůny i Andrea Morricone, syn světoznámého skladatele. Letošním tématem bude československý film. Další články k tématu: Do Zlína míří představitel Rickona Starka ze seri...

VIDEO „Akí sme hajzli!“ Magda Vášáryová se baví

22.května » ParlamentniListy.cz
Video s místopředsedou slovenského parlamentu Martinem Glváčem pobavilo slovenskou diplomatku Magdu Vášáryovou, jež jej sdílela na sociální síti.

VIDEO „Aký sme hajzli!“ Magda Vášáryová se baví

22.května » ParlamentniListy.cz
Video s místopředsedou slovenského parlamentu Martinem Glváčem pobavilo slovenskou diplomatku Magdu Vášáryovou, jež jej sdílela na sociální síti.
Ivan Palúch - Slovenský herec

Tato informační stránka o Magda Vášáryová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magda Vášáryová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes