Gerald Pfeifer

Related to

Gerald Pfeifer - nový předseda představenstva openSUSE

28.August » ITPOINT.CZ
Gerald Pfeifer souběžně zůstává i technickým ředitelem společnosti SUSE pro region EMEA. Je současně také pověřen globálním strategickým vedením - bude komunikovat se zákazníky, partnery a open source komunitami z celého světa. SUSE LINUX, s.r.o.

Gerald Pfeifer předsedou představenstva společnosti openSUSE

26.August » KarieraWeb.cz
Zkušený expert na open source Gerald Pfeifer byl jmenován novým předsedou představenstva openSUSE. Funkce se ujímá okamžitě a souběžně zůstává i technickým ředitelem společnosti SUSE pro region EMEA (Evropa, Blízký Východ a Afrika(. V pozici nahra...

Gerald Pfeifer je novým předsedou představenstva openSUSE

Expert na open source Gerald Pfeifer byl jmenován předsedou představenstva openSUSE. Funkce se ujímá okamžitě a souběžně zůstává i technickým ředitelem firmy SUSE pro regin EMEA.

openSUSE má nového šéfa

23.August » LINUXEXPRES
Technický ředitel SUSE pro region EMEA a veterán ve světě open source Gerald Pfeifer se stal novým předsedou představenstva openSUSE. Ve funkci nahradí Richarda Browna, který odstupuje z vedení projektu openSUSE po pěti letech.

Gerald Pfeifer je novým předsedou představenstva openSUSE

22.August » FeedIT.cz
Technický ředitel SUSE pro region EMEA a veterán ve světě open source Gerald Pfeifer nahradí Richarda Browna jako nový předseda představenstva openSUSE NORIMBERK, Německo 22. srpna 2019 – Zkušený expert na open source Gerald Pfeifer byl jmenován n...

Tato informační stránka o Gerald Pfeifer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gerald Pfeifer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes