Otta Placht

Vztahuje se k

Bezdomovec vykrádal chaty a hausbóty

Známým příslovím o džbánu a jeho utrženém uchu se zřejmě neřídil jeden nepracující člověk bez stálého přístřeší. Během necelých tří měsíců, od konce března do poloviny června, stihl vykrást na Dobříšsku nejméně 20 objektů a způsobit škodu přesahuj...

Autorská komentovaná prohlídka výstavy Eugena Gomringera

Významný švýcarský literát Eugen Gomringer (1925) uvede ve výstavě svá díla, přiblíží principy své tvorby a zařadí ji do dobového kontextu světového umění a do rámce hnutí konkrétní poezie.

Hasiči vyprošťovali v Hlučíně řidiče kamionu i kamion s odpadem

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí odpoledne v Hlučíně u nehody kamionu Volvo s 30 tunami odpadového materiálu, který skončil ve frekventované Ostravské ulici na levém boku a odpad se vysypal na silnici.

Ve Valašském Meziříčí vítali nově narozené občánky

V pondělí odpoledne proběhlo na Městském úřadě ve Valašském Meziříčí slavnostní vítání občánků. Rodiče a prarodiče jedenácti nových občánků města Valašského Meziříčí přivítal první místostarosta města Josef Vrátník. Popřál jim hodně zdraví, pohody...

Prezident i ministr kultury podporují snahu zapsat broumovské kostely do UNESCO

K dlouholeté snaze o zápis broumovských kostelů na seznam UNESCO se přidal prezident Miloš Zeman, ministr kultury Daniel Herman nebo královéhradecký hejtman Lubomír Franc.

Do Egon Schiele Art Centra na komentovanou prohlídku i malování s Ottou Plachtem

20.června » Regiony 24.cz
Pokud se v sobotu 25.6. nebo 9.7.2016 vypravíte do Českého Krumlova, nezapomeňte navštívit Egon Schiele Art Centrum; od 14:30 hodin budete mít jedinečnou příležitost zúčastnit se komentované prohlídky s vystavujícím malířem Ottou Plachtem.
Petr Kůdela - Tiskový mluvčí HZS MS kraje

Tato informační stránka o Otta Placht zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Otta Placht" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes