Zdeněk Plachý

Related to

Při nehodě u Havraně se zranili tři lidé. Jednoho museli hasiči vyprostit

23.October » Mostecký deník
Vážná dopravní nehoda se odehrála v pátek 23. října v průmyslové zóně Havraň na Mostecku. Tři lidé při ní utrpěli zranění.

Dálnice D8 ve směru na Německo stojí. Tunely Panenská a Libouchec jsou zavřené

23.October » Ústecký deník
Řidiče jedoucí v pátek 23. října ráno po dálnici D8 směrem na Německo čekají dopravní komplikace. Tunely Panenská a Libouchec jsou před sedmou hodinou ranní uzavřené kvůli poruše motoru kamionu.

Dvojice v Mostě surově zbila souseda kvůli nedopalkům

22.October » Mostecký deník
K drsné konfrontaci došlo v minulých dnech v mostecké části Podžatecká. V podvečerních hodinách tam 45letý muž a jeho 41letá partnerka napadli souseda.

Afghánec se chtěl dostat do Německa. V Předlicích žádal o policii

22.October » Ústecký deník
Tvrdil že je mu patnáct, že utíká před válkou, do Čech přicestoval nelegálně. Ústečtí policisté řešili v neděli 18. října před půlnocí případ nelegálního migranta. Do Hrbovické ulice v Předlicích je zavolal svědek s tím, že se tam nějaký cizinec d...

Třebeničtí hasiči přispěchali na pomoc, seniorům přivezou nákup

21.October » Litoměřický deník
Pomocnou ruku místním občanům neváhali nabídnout dobrovolní hasiči v Třebenicích. Občanům města a místních částí nabídli, že potřebným v nouzovém stavu nakoupí a zboží přivezou až domů.

Policisté a hasiči z Chabařovic nabízejí seniorům pomoc s nákupy

21.October » Ústecký deník
Pomocnou ruku v nouzové situaci nabízejí občanům strážníci a hasiči v Chabařovicích. Senioři si u nich mohou objednat nákup a dovoz základních potravin, hygienických potřeb či léků.

Řidič náklaďáku na Mostecku odmítl kontrolní vážení, další couval

21.October » Mostecký deník
Dopravní policisté na Mostecku po dva dny kontrolovali hmotnost nákladních vozidel. Zaznamenali hned několik přestupků včetně poměrně neobvyklých případů.

V Litoměřicích zavřou všechny mateřské školy. Nemocných zaměstnanců přibývá

20.October » Litoměřický deník
Všechny mateřské školy v Litoměřicích zůstanou od pondělí 26. října zavřené. Rozhodl o tom místní krizový štáb kvůli zvyšujícímu se počtu zaměstnanců školek v pracovní neschopnosti. Ať už jde přímo o lidi s onemocněním covid-19, ty v karanténě neb...

Zloděj chtěl nálezné za telefon, který v Mostě sám ukradl spící rodině

20.October » Mostecký deník
Pořádnou dávku drzosti ukázal zloděj, který vykradl byty v Mostě. Vrátil se za majitelem mobilního telefonu se smyšlenou historkou.

Třetina nákladních vozů byla při policejní kontrole přetížená. Padaly pokuty

19.October » Mostecký deník
Poměrně špatný výsledek měla dopravně bezpečnostní akce, kterou provedla policie v Ústeckém kraji minulý týden. Zaměřila se při něm na kontrolu nákladní a autobusové dopravy.

OBRAZEM: Obilí zasypalo dálnici D8. Ve směru na Ústí se tvoří kolony

19.October » Mělnický deník
Nehoda kamionu zkomplikovala v pondělí 19. října dopravu na dálnici D8 ve směru na Ústí nad Labem. Vůz se tam po jedné hodině po poledni převrátil na bok a i s nákladem obilí zablokoval oba jízdní pruhy.

Víkendové nehody si na Mostecku nevyžádaly lidský život ani těžká zranění

19.October » Mostecký deník
Velké štěstí tentokrát stálo při účastnících nehod a havárií na silnicích Ústeckého kraje, u kterých od pátku 16. do neděle 18. října zasahovali policisté. Nikdo při událostech nepřišel o život ani nebyl těžce zraněn.
Jiří Štaidl - Český písňový textař, scenárista, hudebník
Břetislav Rychlík - Český režisér, herec

Tato informační stránka o Zdeněk Plachý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Plachý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes