15
new stories - click to show

Zdeněk Plachý

Related to

Žena načerno odebrala elektřinu za téměř 200 tisíc. Dráty vedly vybouranou zdí

Překvapení čekalo na technika, který v jednom mosteckém domě kontroloval odběrná místa elektřiny. V přízemí objektu našel vybouraný kus zdi, hlavní vedení s poškozenou izolací a připojené dráty vedoucí přímo do jednoho z bytů.

Mela na mostecké ubytovně: Opilý muž vzal na kamaráda sekáček

Hádka v pokoji mostecké ubytovny, pak útok sekáčkem na maso. Příjezd policie a záchranky. Takový byl v kostce průběh konfliktu, za který teď padlo obvinění.

Novým obyvatelem ústecké zoo je Ayma, mladá samička tuleně

24.November » Ústecký deník
Zoologická zahrada v Ústí nad Labem má nového obyvatele, respektive obyvatelku. Je jí samička tuleně obecného jménem Ayma, která přišla na svět letos v červnu v Zoo Le Pal ve Francii. Do Ústí se nastěhovala v pátek 13. listopadu.

V chemičce v Záluží unikl čpavek. Dvěma lidem se udělalo špatně

23.November » Mostecký deník
Únik čpavku v areálu Unipetrolu v Záluží u Litvínova řešili hasiči v pondělí 23. listopadu. Dvěma lidem se po kontaktu s látkou udělalo špatně a převzala je do péče zdravotnická záchranná služba.

V Křešicích vyhlásili soutěž o nejhezčí adventní věnec. Vyhrát můžete ozdoby

20.November » Litoměřický deník
Máte šikovné ruce a bydlíte v Křešicích? Pak se můžete zúčastnit předvánoční soutěže, kterou vyhlásil tamní obecní úřad.

Z archivu Deníku: Tanec a krásné šaty zaplnily ústeckou sportovní halu Sluneta

20.November » Ústecký deník
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Barevné kostýmy, hudba a především ladný pohyb. Takový byl taneční festival, který se v ústecké sportovní hale Sluneta uskutečnil právě před deseti lety.

Ženě se zastavilo srdce. Ústečtí strážníci zasáhli s defibrilátorem

20.November » Ústecký deník
Záchranu života si připsali strážníci v Ústí nad Labem. V minulých dnech pomohli ženě středního věku, u které došlo k zástavě důležitých životních funkcí.

Z archivu Deníku: Starým Mostem podruhé. Podívejte se na významné budovy

20.November » Mostecký deník
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Pojďte si spolu s námi připomenout zajímavé snímky ze starého Mostu, které jsme právě před deseti lety nabídli ve spolupráci se sběratelem historických pohlednic Jaroslavem Hronem.

Z archivu Deníku: Tak umělci odlévali sochu Karla Hynka Máchy pro Litoměřice

20.November » Litoměřický deník
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Právě uplynulo deset let od odlití nové sochy básníka Karla Hynka Máchy v Litoměřicích. Připomeňte si s námi, jak dílo vznikalo a jak ho poté slavnostně přivítali.

V Roudnici pokračuje kácení usychajících stromů. Do konce roku tam budou nové

19.November » Litoměřický deník
Do kmenů usychajících dřevin na Smetanově náměstí v Roudnici nad Labem se zakously pily. Pokračuje tam obnova zeleně a s ní související kácení. Na celém území města vymění zhruba stovku kusů.

V ústecké Velké Hradební bude nové odběrové místo pro testy na covid

19.November » Ústecký deník
Nové odběrové pracoviště pro PCR testování na covid-19 se otevře v Národním domě v ulici Velká Hradební v Ústí nad Labem. A to už zítra, v pátek 20. listopadu v osm hodin ráno.

17. listopad: Vzpomínka na časy strachu a také naděje. Na odvahu Mostečanů

17.November » Mostecký deník
Den boje za svobodu a demokracii, Mezinárodní den studentstva, státní svátek, 17. listopad. Tento významný den a historické události, které propojuje, si připomínáme právě dnes.
Jiří Štaidl - Český písňový textař, scenárista, hudebník
Břetislav Rychlík - Český režisér, herec

Tato informační stránka o Zdeněk Plachý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Plachý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes