Emma Plačková

Vztahuje se k

Drama v centru Ostravy: Stovky včel zaměstnaly strážníky i hasiče

/FOTOGALERIE/ Hlučné bzučení včelího roje, který v sobotu dopoledne poletoval v Nádražní ulici v Ostravě, vzbuzovalo respekt. Stovky včely vypadaly agresivně, proto někteří přihlížející raději před desátou hodinou zkontaktovali městskou policii.

Jak vnímají brexit osobnosti kraje? Co bude znamenat pro náš region?

/ANKETA DENÍKU/ Výsledek referenda o odchodu Británie z Evropské unie nechal málokoho klidným. Doslova celý svět se snaží vstřebat důsledky historické volby Angličanů. Co bude znamenat pro náš region? Jak stále aktuální téma vnímají osobnosti naše...

Co říkají na změny v Žižkově ulici?

Město Krnov v lokalitě ulic Žižkova a Vaškova připravuje opravy komunikací i chodníků. Ve dvorních traktech Vaškovy ulice dojde k legalizaci parkovacích stání formou položení ploch ze zatravňovacích dlaždic.

Nový Jičín hledá Dobrovolníka roku

Město Nový Jičín již potřetí vyhlašuje anketu Dobrovolník roku. Nominace mohou podávat organizace i občané až do konce července.

Atmosféra a příběhy při odsunu Němců

Před sedmdesáti lety odsun radikálně změnil etnické složení obyvatelstva na Krnovsku i Brun-tálsku. Co o této době vypovídají dokumenty v archivu?

Víkend na Novojičínsku: Štramberk chystá Dny města, slavit bude i Fulnek

Novojičínsko - Je tady poslední červnový víkend. Kromě horkého letního počasí nabízí i spoustu příležitostí k zábavě. Přinášíme tipy na některé z nich.

Ostravsko čeká velmi pestrý víkend. Určitě si vyberete

/TIPY DENÍKU/ Je tady poslední červnový víkend, který kromě horkého letního počasí nabízí i vydatnou porci zábavy. Přesvědčte se sami a vyberte si některý z našich tipů.

Pivobraní nebude jen o pivu. Zahraje Peter Nagy i Marek Ztracený

Více než sto druhů piva z pětadvaceti českých i zahraničních pivovarů budou moci zítra ochutnat návštěvníci čtvrtého ročníku pivního gastro festivalu v Novém Jičíně.

Krnovský Benjamín svůj kalendář vydá, k cíli mu chybí už jen kousek

Klientům denního stacionáře Slezské diakonie Benjamín chybí ke splnění jejich snu už jen maličký krůček. Prostřednictvím portálu Hithit.com se podařilo nasbírat 99 procent částky, kterou potřebují na vydání kalendáře.

Dědictví se po letech vrátilo na zámek

V sobotu čeká zámek v Kuníně událost roku. Začíná tam výstava Dědictví rodiny Schindlerů, jež představí sbírky, které se na zámek vrátily po 145 letech.

Milovníci country hudby zaplní Slatinu

Již popáté se v sobotu 25. června sjedou do Slatiny všichni příznivci country hudby i tanců na další ročník Slatinské country pohody.

Novojičínsko: Na úřad raději s hotovostí

Bez peněz na úřad nelez i tak by se dalo parafrázovat známé rčení. Existuje totiž více úřadů a institucí, kde člověk musí mít u sebe hotovost.
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Emma Plačková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emma Plačková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes