Peter Nagy

Related to

Host: zpěvák Peter Nagy

8.August » ČRo
Se svou kapelou Indigo má od roku 1984 na svém kontě 17 nahraných alb. Ke svému životnímu jubileu pořádal velké česko – slovenské turné. Moderuje Vláďa Slezák.

Tak bydlí idol dívčích srdcí Peter Nagy: Přepych s puncem podivnosti

7.August » Aha!
Slovenský populární zpěvák se před třemi lety konečně dočkal vysněného bydlení v Senci nedaleko Bratislavy. Domu propůjčil Peter Nagy (61) provensálsko-toskánský vzhled. Spoustu dekorací si ale podle webu Blesk.cz vyrobil a upravil ve své dílně sám.

»Italská« hacienda Petera Nagyho (61): Obří zahrada a zvláštní dekorace! Buduje i po třech letech

7.August » Blesk.cz
Slovenský popový zpěvák Peter Nagy (61) si musel nějakou dobu počkat, než si splnil sen, ale teď si to užívá naplno. Před třemi roky si v Senci nedaleko Bratislavy pořídil dům, který si zařídil v provensálsko-toskánském stylu. Hodně kousků a dekor...

Peter Nagy se vrátil domů: Po letech v Praze se odstěhoval!

6.August » stars24.cz
Mnoho známých slovenských hudebníků se usadilo v Praze, kromě Mekyho Žbirky to platilo i v případě Petera Nagye. U něj už je ale všechno jinak. Z českého hlavního města se totiž odstěhoval.

„Vadí mi digitální svět,“ říká stárnoucí bohém Peter Nagy. Jeho obranou je kecání, vyfiltrování se a houpací křeslo

1.August » Rádiožurnál
„Civilizace je tak rozkmitaná, že je to neúnosné,“ uvažuje zpěvák Peter Nagy o touze po zastavení se, ale zároveň mu chybí cestování. Jak si uchovat kreativního ducha?

„Vadí mi digitální svět,“ říká stárnoucí bohém Petr Nagy. Jeho obranou je kecání, vyfiltrování se a houpací křeslo

1.August » Rádiožurnál
„Civilizace je tak rozkmitaná, že je to neúnosné,“ uvažuje zpěvák Peter Nagy o touze po zastavení se, ale zároveň mu chybí cestování. Jak si uchovat kreativního ducha?

Koncerty a muzikály v Troji - Peter Nagy a Indigo

14.July » Informuji.cz
Nenechte si ujít KONCERTY A MUZIKÁLY V TROJI Peter Nagy, několikanásobný... | Praha 7 - (2020-07-31 20:00:00 - 2020-07-31 00:00:00)

Boris Kollár nevylučuje odchod z koalície. Akurát sa naplní Sulíkov sen, tvrdí

2.July » Noviny.sk
BRATISLAVA - Poslanecký klub strany Sloboda a Solidarita (SaS) vyzval v stredu Borisa Kollára (Sme rodina) na odstúpenie z pozície predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. Oznámila to predsedníčka poslaneckého klubu strany Anna Zemanová a pred...

Peter Nagy a Indigo - koncert hitů

20.June » Informuji.cz
PETER NAGY & INDIGO - KONCERT HITŮ Peter Nagy, několikanásobný... | Praha 7 - (2020-07-31 20:00:00 - 2020-07-31 00:00:00)

Peter Nagy na fotce staré 42 let: Žádné kudrlinky a neuvěřitelná podoba se světovým idolem!

17.June » Blesk.cz
Slovenský muzikant Peter Nagy (61) už několik let vypadá stejně a bez jeho kudrnatých vlasů si ho nikdo už jinak nedokáže představit. Je překvapivé, že v mládí na hlavě takové prstýnky neměl.

Zůstal ve své luxusní vile úplně sám?

13.June » NašeHvězdy.cz
Dřívější československý idol, zpěvák Peter Nagy (61), se na stará kolena rozhodl přestěhovat. Opustil Bratislavu a koupil dům ve 25 km vzdáleném Senci. Teď se svěřil, že vilu detailně zařizoval a budoval k obrazu svému. Hodně kousků vyrobil ve své...

Garáž Petera Nagyho: Skrývá v ní milionový poklad na čtyřech kolech!

19.May » Blesk.cz
Nestárnoucí zpěvák Peter Nagy (61) patří nejenom k velkým milovníkům fotografování či němých tváří, jak nedávno přiznal pro Blesk, ale rovněž rychlých kol. Na sociálních sítích se totiž nyní pochlubil luxusním fárem, které mu říká „pane“…
Dana Vávrová - Česká herečka

Tato informační stránka o Peter Nagy zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Nagy" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes