Ludvík Plašil

Vztahuje se k

Fotograf Ludvík Plašil nás vezme do Železných hor i na Island

21.února » Chrudimský deník
Nasavrky – Ve čtvrtek se v Domě s pečovatelskou službou v Nasavrkách uskuteční přednáška místního fotografa Ludvíka Plašila.

Ludvík Plašil: Třetí místo lipecké Lípy je úspěch, v Bruselu nás ale zklamali

24.dubna » Chrudimské noviny
V loňském roce Lipecké lípa zvítězila v České republice a postoupila do Evropského kola soutěže. Jak většina z vás asi už ví, tam se umístila na 3. místě. Samozřejmě 1. místo by bylo lepší, ale být třetí v Evropě, není také špatné. Dosáhnout na 3....

Lípa z Lipky získala v evropské soutěži bronz. Před ní jsou jen dva duby

21.března » iRegiony Impuls
Lípa z Lipky na Chrudimsku, která soutěžila o titul Evropský strom roku 2017, skončila v soutěži s téměř 15 tisíci hlasy na třetím místě. V internetovém hlasování o strom s nejzajímavějším příběhem ji předběhly jen dva duby z Polska a Walesu.

Začal další ročník soutěže Strom roku

21.března » Naše voda
Šestnáctý ročník celostátní ankety Strom roku opět hledá stromy se zajímavým příběhem. Připomíná to koordinátorka ankety Andrea Krůpová z brněnské Nadace […]

Lovec stromů Rob McBride bude ve středu fotografovat Lípu z Lipku

13.února » Naše voda
Lípu z Lipku v Pardubickém kraji, která je za Českou republiku nominována do ankety Evropský strom roku, přijede fotografovat známý britský „lovec […]

Pohlednice šíří povědomí o hlasování

31.ledna » Chrudimský deník
Horní Bradlo, Chrudim – Lipecká lípa v loňském roce zvítězila v celorepublikové soutěži o nejkrásnější strom roku 2016. Díky tomuto úspěchu postoupila do evropského kola.

Lípu z Lipky pozná celá Evropa

29.ledna » Chrudimský deník
Horní Bradlo –Lipecká lípa v loňském roce zvítězila v celorepublikové soutěži o nejkrásnější strom roku 2016. Díky tomuto úspěchu postoupila do evropského kola.
Jan Ámos Komenský - Český lingvista, kněz a spisovatel

Tato informační stránka o Ludvík Plašil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludvík Plašil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes