Eva Plášková

Vztahuje se k

V Uherském Brodě sbírají klíče, vznikne z nich památník sametové revoluce

27.prosince » iRegiony Impuls
V roce 1989 se staly symbolem sametové revoluce klíče, nyní z nich plánují v Uherském Brodě vytvořit památník listopadových dnů. Proto vyhlásili sbírku, v níž se klíčů snaží shromáždit co nejvíce. Lidé je mohou nosit až do konce roku.

Astronom pokřtí knihu o orlojích na Uherskobrodsku

21.května » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Známý uherskobrodský astronom Rostislav Rajchl napsal knížku o astronomických hodinách a orlojích Uherskobrodska a hodlá ji počátkem června pokřtít. Serveru Zlin.cz to sdělila Eva Plášková z brodského Městského informačního střediska.

Psycholožka v Uherském Brodě prozradí, jak lépe porozumět svým snům

23.března » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Uherskobrodská Knihovna Františka Kožíka chystá na konec března zajímavou přednášku. Povede ji známá psycholožka Marta Helingerová a tentokrát se bude věnovat tématu snů. Serveru Zlin.cz to za uherskobrodskou radnici sdělila Eva Plá...

Herečka Hana Maciuchová se v Uherském Brodě představí ve hře Žena Vlčí mák

20.února » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Ve Velkém sále Domu kultury v Uherském Brodě bude ve středu 22. února na programu monodrama Žena Vlčí mák, ve kterém exceluje známá a oblíbená herečka Hana Maciuchová. Serveru Zlin.cz to oznámila za uherskobrodskou radnici Eva Plášk...

Brodská knihovna chystá přednášku o Holubyho chatě

18.února » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Knihovna Františka Kožíka v Uherském Brodě chystá zajímavou přednášku věnovanou Holubyho chatě. Serveru Zlin.cz to sdělila za brodskou radnici Eva Plášková.

V Uherském Brodě budou vítat jaro v keltském duchu

17.března » Zlin.cz
UHERSKÝ BROD - Hvězdárna Domu kultury v Uherském Brodě chystá vítání jara keltským způsobem. Server Zlin.cz o tom informovala za uherskobrodskou radnici Eva Plášková.

Tato informační stránka o Eva Plášková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Plášková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes