Michail Platonov

Vztahuje se k

Slovácké divadlo uvede Čechovovu prvotinu o vesnickém učiteli

7.června » Týden.cz
Slovácké divadlo uvede v sobotu premiéru Čechovovy prvotiny Platonov. Režisér Břetislav Rychlík dal inscenaci podtitul Ztratil Hospodin trpělivost?, sdělil mluvčí divadla Josef Kubáník.

Slovácké divadlo chystá premiéru Platonova

7.června » Zlin.cz
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Platonov - Ztratil Hospodin trpělivost? je posledním předprázdninovým titulem, který uvede Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Premiéru bude mít v sobotu 10. června, serveru Zlin.cz to řekl herec a mluvčí divadla Josef Kubáník.

Břetislav Rychlík: Soubor ty těžké figury utáhne

6.června » idobryden.cz
„Platonova dlouho nosím v hlavě a on se nedá dělat v divadle, kde není hlavní představitel. Tady je Tomáš Šulaj.

Slovácké divadlo uvede v premiéře Platonova, v hlavní roli vystoupí Tomáš Šulaj

5.června » Novinky.cz
Platonov - Ztratil Hospodin trpělivost? je posledním předprázdninovým titulem, který uvede Slovácké divadlo. Premiéra proběhne v sobotu 10. června. Režie má Břetislav Rychlík, v inscenaci se představí téměř celý herecký soubor v čele s představite...

Břetislav Rychlík uvede v Uherském Hradišti Platonova

15.května » Novinky.cz
Prvotinu Antona Pavloviče Čechova s názvem Platonov - Ztratil Hospodin trpělivost? připravuje Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Režie se ujal Břetislav Rychlík, hru divadlo uvede v překladu Ivana Wernische. Premiéra je naplánována na sobotu 10...

Slovácké divadlo uvede hru Platonov, kterou napsal Čechov v sedmnácti letech

15.dubna » Zlin.cz
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Prvotinu Antona Pavloviče Čechova Platonov s podtitulem Ztratil hospodin trpělivost? začalo připravovat Slovácké divadlo v Uherském Hradišti. Serveru Zlin.cz to sdělil herec a mluvčí divadla Josef Kubáník.

Čechovova prvotina Platonov bude k vidění ve Slováckém divadle

12.dubna » Týden.cz
Slovácké divadlo připravuje prvotinu Antona Pavloviče Čechova Platonov. Inscenaci s podtitulem Ztratil hospodin trpělivost? začal s herci zkoušet režisér Břetislav Rychlík.

Čechova prvotina hra Platonov bude k vidění ve Slovackém divadle

12.dubna » Týden.cz
Slovácké divadlo připravuje prvotinu Antona Pavloviče Čechova Platonov. Inscenaci s podtitulem Ztratil hospodin trpělivost? začal s herci zkoušet režisér Břetislav Rychlík.

Slovácké divadlo v Uherském Hradiąti uvede Čechovovu prvotinu Platonova

12.dubna » Divadlo.cz
Slovácké divadlo připravuje prvotinu Antona Pavloviče Čechova Platonov. Inscenaci s podtitulem Ztratil hospodin trpělivost? začal s herci zkoušet režisér
Břetislav Rychlík - Český režisér, herec

Tato informační stránka o Michail Platonov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michail Platonov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes