Zuzka Plíšková

Vztahuje se k

Izidor z Konic

13.listopadu » ČRo Brno
V říjnové gastroabecedě zůstalo volné písmenko I, protože Zuzka Plíšková recept začínající na toto písmeno nenašla. Zapojila do hledání posluchače Apetýtu a to se vyplatilo. Díky tomu vám přinášíme recept na dezert od Zdenky Štěpanovské ze Znojma,...

Zapečené palačinky

2.října » ČRo Brno
Zdají se vám palačinky jako dezert příliš obyčejné? Tímhle receptem od Zuzky Plíškové je pozdvihnete na vyšší úroveň.

Nadívaná holoubátka

21.září » ČRo Brno
Vlasta Fiedorová z Jalubí poslala tento recept Zuzce Plíškové do její sbírky starých receptů. Celý život bydlí na vesnici a tam se vždy holubi chovali. Paní, které je dnes už přes osmdesát, si vybavila jemná holubátka, která připravovala její mami...

Chřestový krém

11.května » ČRo Brno
Týden chřestových receptů bez chřestové polévky? To nemůžeme dopustit. Tento výborný krém vaří nejraději z chřestu Zuzka Plíšková.

Babiččino slané pečivo k vínu

2.února » ČRo Brno
Recept babičky Zuzky Plíškové. Na těchto sušenkách má nejraději fakt, že ač tak nevypadají, jsou křehké a úplně se rozplývají na jazyku.

Kobližky prelátské

1.února » ČRo Brno
Originální recept z Ženských listů z 1. dubna 1873, který Zuzka Plíšková našla pro svou rubriku Listování. Dobové míry Zuzka převedla na současné, abyste tuhle dobrotu mohli také vyzkoušet.

Jáhlový nákyp

25.ledna » ČRo Brno
Jsou zdravé, lehce stravitelné a přirozeně bezlepkové. Jáhly se zcela po zásluze vrací do moderního jídelníčku a když vyzkoušíte tento recept Zuzky Plíškové, určitě jim také přijdete na chuť.

Masové kuličky se smetanovou omáčkou

24.ledna » ČRo Brno
Pokud patříte k fanouškům švédských masových kuliček, určitě recept Zuzky Plíškové vyzkoušejte. Jsou totiž mnohem lepší než ty, které koupíte v nejmenovaném řetězci s nábytkem.

Opilé mléko

18.ledna » ČRo Brno
Potřebujete se po návratu z mrazivé procházky pořádně zahřát a načerpat energii? Pak určitě vyzkoušejte recept Zuzky Plíškové!

Marmeládové řezy s pudinkem

16.ledna » ČRo Brno
Rychlý moučník, na který můžete použít tu nejméně populární marmeládu v domácnosti. Zuzka Plíšková sice tentokrát upekla řezy ve formičce, ale můžete je samozřejmě upéct i v koláčové formě.

Sledi pod kožichem

13.ledna » ČRo Brno
Zuzka Plíšková tentokrát připravila recept na jedno z jídel, která se podávají při pravoslavných novoročních oslavách. Rozhodně na něj není pozdě: podle juliánského kalendáře totiž Nový rok připadá na 14. ledna podle našeho kalendáře.

Tato informační stránka o Zuzka Plíšková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzka Plíšková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes