Dmitrij Pljonkin

Vztahuje se k

FOTO, VIDEO: Stezku na Pastýřské stěně nově zdobí dřevěné sochy

21.června » Děčínský deník
Děčín – Poznávací stezka, kterou lemují sochy ze dřeva, vznikne na Pastýřské stěně. Tento týden tam dřevěné sochy, které vznikly na letošním dřevosochání, zavezlo sdružení Art-Czech.com s najatým jeřábem.

Vandalové poničili lavičky na Mariánské louce. Nakreslili tam také hákový kříž

20.května » Děčínský deník
Děčín – Lavičky na Mariánské louce v Děčíně hyzdí vyryté a načmárané nápisy a symboly. Mezi nimi se objevil dokonce i hákový kříž. Na problém upozornilo na facebooku sdružení Art-Czech.com, kterému lavičky patří.

Houpačky na zastávce v Děčíně vydržely jen několik dní. Jsou pryč

26.března » Děčínský deník
Děčín – Jen necelý týden vydržely na autobusové zastávce v Tyršově ulici v Děčíně houpačky. Dmitrij Pljonkin, který za jejich instalací stál, ale slibuje, že se na zastávku houpačky opět vrátí.

Lidé v Děčíně si mohou na zastávce zkrátit čekání na autobus houpáním

26.března » iDNES.cz
Na zastávce autobusů v děčínské Tyršově ulici se objevily dvě houpačky pro dospělé. Už první dny ukázaly, že je při čekání na spoj využívají desítky lidí. S nápadem oživit nevzhledný prostor, přišel malíř a grafik Dmitrij Pljonkin. Další články k ...

Lidé v Děčíně si mohou na zastávce zkrátit čekání na autobus houpáním

26.března » iRegiony Impuls
Na zastávce autobusů v děčínské Tyršově ulici se objevily dvě houpačky pro dospělé. Už první dny ukázaly, že je při čekání na spoj využívají desítky lidí. S nápadem oživit nevzhledný prostor, přišel malíř a grafik Dmitrij Pljonkin.

VIDEO: V Děčíně se lidé mohou houpat na zastávce

20.března » Děčínský deník
Děčín /ANKETA/ – Houpačky, které se loni na krátkou dobu objevily na zastávce na Tyršově ulici v Děčíně, se na své místo zase vrátily. Tentokrát s posvěcením od vedení města. Dvě houpačky se na zastávce zásluhou spolku Art-Czech.com poprvé objevil...

FOTO: Kavárna, terasa, dětský koutek. Jak zvelebit výtah na Pastýřák?

19.září » Děčínský deník
Děčín /HLASUJTE/ – Moderní podobu by mohla dostat zdevastovaná nástupní stanice výtahu na Pastýřskou stěnu v Děčíně. Skupina děčínských umělců totiž navrhla, co vše by tu mohlo vzniknout.

Tato informační stránka o Dmitrij Pljonkin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmitrij Pljonkin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes