15
new stories - click to show

Lenka Polášková

Related to

Obávaná endometrióza: Ženy někdy trpí zbytečně dlouho

24.May » mojezdravi.cz
Kolik žen přesně ví, co je endometrióza? Patří mezi nejčastější gynekologická onemocnění. Přesto je tohle téma pořád trochu tabu.

Operní panorama Heleny Havlíkové (283)

22.August » Opera PLUS
Prodaná nevěsta z fundusu. - Za open-air Wagnerem do Mikulova: Střet ambic a reality - Holanďan s hvězdami i bez sboru po bouři a šesti zkouškách - Tristan „interruptus“ - Otázky i otazníky pro prezidentku Evu Walderdorff a reakce ředitele Nd Brno...

Bobeš pořádá seminář na téma Nerozumím si se školou či školkou

20.July » Bohumín
Centrum rodiny Bobeš už myslí na nový školní rok. Pořádá setkání na téma „Nerozumím si se školou/školkou“ se zaměřením na nástup do první třídy. Seminář s konzultacemi proběhne ve středu 22. července od 15 do 18 hodin v herně v Nerudově ulici.

Sbormistři zazpívají na koncertu v Bystřici

17.February » Zlin.cz
BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - Už tradiční koncert spojený se sbormistrovským kurzem zazní v neděli 17. února v bystřickém kostele svatého Jiljí. Server Zlin.cz o akci informoval její pořadatel, hudebník a církevní kantor Ladislav Moravetz.

Tato informační stránka o Lenka Polášková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Polášková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes