Jana Andělová Pletichová

Related to

Exkluzivní rozhovor k regiznaci Lubora Cukra: Bylo by krásné, kdyby se společné zájmy protly

30.August » Opera PLUS
Operní režisér Lubor Cukr oznámil svoji rezignaci na místo šéfa opery Slezského divadla v Opavě. Svoji funkci zastával od 15. února 2017 a ukončí ji 31. srpna 2019. V souvislosti s tímto rozhodnutím jsme pana Cukra požádali o rozhovor. The post Ex...

Slezské divadlo Opava chystá operu Čarostřelec v německém originále

11.June » Týden.cz
Slezské divadlo Opava připravuje premiéru opery Čarostřelec německého skladatele Carla Marii von Webera. Dílo soubor uvede v německém originále poprvé 16. června. Sdělila to dramaturgyně divadla Jana Andělová Pletichová.

Slezské divadlo opava připravuje premiéru opery Čarostřelec

11.June » Divadlo.cz
Slezské divadlo Opava připravuje premiéru opery Čarostřelec německého skladatele Carla Marii von Webera. Dílo soubor uvede v německém originále poprvé 16.

Slezské divadlo uvede baletní pohádku o Šípkové Růžence

31.March » Týden.cz
Premiéru baletní pohádky o Šípkové Růžence Petra Iljiče Čajkovského uvede Slezské divadlo v Opavě. Představení připravuje společně se souborem baletu divadla v Olomouci. Premiéra se uskuteční 7. dubna.

Tato informační stránka o Jana Andělová Pletichová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Andělová Pletichová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes