Roman Potoczný

Vztahuje se k

Smrtonosná past: Opět v akci - probleskne dokonce Patrik Rytmus Vrbovský

30.září » Kritiky.cz
Z pokračování Smrtonosné pasti nemám radost už od „druhého dílu“. Ale až do čtvrtého se na to alespoň dalo koukat a divák se bavil. Pátá „Smrtonosná past: Opět v akci“ s původním názvem „A Good Day to Die Hard“ není ani koukatelná, ani zábavná. Je...

Andy Babiš za trest milionkrát nepíše: Komunisté nejsou demokraté

Přinášíme Vám z hodnocení dvou blogerů, kteří se pozastavili nad rozhovorem, který poskytl Andy Babiš svým presstitutám v MF DNES. Rozhovor plný frází, hovadin, blbostí a kravin, který byl navíc veden tak servilně, že ty sračky z papíru přímo tekl...

Jaromír Nohavica zklamal - aspoň některé morálně čisté duše

29.října » blog.idnes.cz
Očekával jsem, že vyznamenání od Miloše Zemana někteří „nevydýchají“. Nespletl jsem se. Například Roman Potoczný o svých pocitech píše v blogu Jarku, tys to vzal?

Mých 5 nejoblíbenějších filmů

1.října » blog.idnes.cz
V nové rubrice "Mých 5 nej ..." se budu postupně věnovat svým favoritům z nejrůznějších oblastí kultury, sportu nebo veřejného života. První článek věnuji logicky svým nejoblíbenějším filmům a nebyla to vůbec jednoduchá volba.

Single Lady? Naprostá katastrofa

5.července » blog.idnes.cz
MAFRA nechala natočit internetový seriál! Sláva, skvělé, jsme moderní a aby toho nebylo málo, označíme jej přívlastky jako "drsný" nebo "ostrý jako život sám". Tím ovšem veškerá pozitiva tohoto naprosto příšerného "díla" končí.

10 nejlepších filmů roku 2016

31.prosince » blog.idnes.cz
Letos kina neuvedla žádný snímek, u kterého bych zvolal "Wow! To jsem ještě neviděl." Roku vévodily seriály a tak uvádím možná poslední, čistě filmový žebříček. Kritériem pro umístění bylo uvedení filmu v letošním roce a můj vkus.

Letní běh: profil běžce: Roman Potoczný

23.srpna » blog.idnes.cz
Roman nejen běhá pro dobrou věc, ale píše na blog iDNES.cz recenze, chystá dokonce novou rubriku, která bude o lidech kolem filmu. Zdokonaluje se ve fotografování a napsal sportovní povídku pro letní soutěž.

Básníci čekají na zázrak. A český film?

24.dubna » Kritiky.cz
Série o „básnících“ je důkazem nemohoucnosti české „porevoluční“ kinematografie. Zatímco v osmdesátých letech se režisér Dušan Klein blýskl třemi skvělými díly, po revoluci následovala již pouze recyklace postav, ...

Deadpool je cool (potoczny)

18.února » blog.idnes.cz
Pokud je vám do třiceti let nebo máte velmi mladou mysl, pak vás tento zfilmovaný komiks naprosto pohltí a skvěle pobaví. Pokud ne, stejně si do kina zajděte, protože „jeden nikdy neví“ a smích prodlužuje život.

Tato informační stránka o Roman Potoczný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Potoczný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes