15
new stories - click to show

Dominik Prudek

Related to

Průdková dojela dvakrát čtvrtá na SP a MS XCE

19.August » MTBS.cz
Po zisku 4. místa na brněnském mistrovství Evropy ve Sprint Eliminatoru Barbora Průdková obsadila stejnou pozici i na světovém šampionátu, který se konal v belgickém Waregemu a další "brambory" si dvojnásobná česká medailistka z ME vyjela v pátém ...

Bikerka Průdková byla čtvrtá na MS ve sprinterském eliminátoru

16.August » 24zpravy.com
Průdková získala v disciplíně připomínající sprinterské závody běžců na lyžích v minulosti stříbro a bronz z ME. Ve čtvrtek útočila na první světovou medaili, ale ve čtyřčlenném finále skončila poslední.Pro zlato si stejně jako před třemi tıdny v..

Bikerka Průdková byla čtvrtá na MS ve sprinterském eliminátoru

16.August » iDNES.cz
Česká bikerka Barbora Průdková obsadila čtvrtou pozici na mistrovství světa v disciplíně sprint eliminátor. Třiadvacetiletá ostravská rodačka v belgickém Waregemu zopakovala umístění z červencového mistrovství Evropy v Brně. Další články k tématu:...

Bikerka Průdková byla čtvrtá na MS ve sprinterském eliminátoru

16.August » Sport.cz
Česká bikerka Barbora Průdková obsadila čtvrtou pozici na mistrovství světa v disciplíně sprint eliminátor. Třiadvacetiletá ostravská rodačka v belgickém Waregemu zopakovala umístění z červencového mistrovství Evropy v Brně.
Jaroslav Kulhavý - Český cyklista

Tato informační stránka o Dominik Prudek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Prudek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes