Petr Przeczek

Related to

Pořád slyším, jak houkaly sirény, říká muž, který pomáhal při srážce vlaků

31.July » iRegiony Impuls
Smutné datum 7. července, kdy při srážce dvou osobních vlaků na trati mezi Novými Hamry a Perninkem na Karlovarsku zahynuli dva lidé a řada dalších utrpěla zranění, si opět připomněli v Perninku. Tentokrát při slavnostním poděkování dobrovolným ha...

Opravy Císařských lázní jdou podle plánu, zatím přišly na 50 milionů

30.July » iDNES.cz
Stavební jeřáb, budova obehnaná plotem a rachot strojů. Tak to v těchto dnech vypadá u Císařských lázní v Karlových Varech, které se už od konce loňského roku rekonstruují. Jedna z nejkrásnějších karlovarských budov a národní kulturní památka byla...

Tragickým nehodám u Dolního Žandova mají zabránit nové odbočovací pruhy

28.July » iRegiony Impuls
Nové odbočovací pruhy, ale i chodníky pro pěší mají zvýšit bezpečnost provozu v okolí frekventované silnice z Chebu k dálnici D5. Právě poblíž Dolního Žandova se totiž často stávají dopravní nehody s tragickými následky.

Horka zvládne i desetitisíciletou vodu, zaznělo při mimořádné exkurzi

27.July » iDNES.cz
Do útrob přehradní nádrže Horka se mohli výjimečně podívat návštěvníci. Přes než 130 hektarů vodní plochy ukrývající se v hlubokém údolí Libockého potoka na pomezí Chebska a Sokolovska je jindy kvůli ochrannému pásmu běžně nedostupných. Jedinou ša...

Ve Varech staví soukromý domov seniorů, nastěhují se příští rok v září

17.July » iRegiony Impuls
Začala stavba nového soukromého domova pro seniory v Karlových Varech. V krajském městě má doplnit počet lůžek, kterých je stále nedostatek. Domov bude navíc poskytovat také speciální péči klientům s Alzheimerovou chorobou a stařeckou demencí.

Nadšenec opravil vysněný vůz z roku 1943, podvozek našel pod uhlím

16.July » iRegiony Impuls
Kubelwagen neboli Kdf. 82 Petra Johany z Mariánských Lázní se nedá přehlédnout. Jeho majitel s ním pravidelně objíždí akce místních modelářů, srazy příznivců vojenské historie nebo ho jen tak někdy vezme na projížďku.

Studenti architektury navrhli přestavbu strážních věží pohraničníků

13.July » iRegiony Impuls
Slavnostní vernisáží začala v sobotu v kostele sv. Anny v Paliči na Chebsku výstava prací studentů Fakulty architektury ČVUT s názvem Špaček v lázni. Přístupná bude po dobu prázdnin. Studenti na nich představili své ateliérové práce, přestavby voj...

Karlovarský kraj získal peníze navíc na další opravy silnic

13.July » iDNES.cz
Více než 233 milionů korun získá Karlovarský kraj ze Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) na pokračování projektů oprav silnic II. a III. tříd a mostů.

Překvapení na karlovarském letišti. S boeingem tam trénoval thajský král

3.July » iRegiony Impuls
Když ve středu proletělo na Karlovými Vary dopravní letadlo, naprostá většina lidí jen mávla rukou. Další dopravák na místním letišti. Pár zájemců si možná všimlo, že se jedná o Boeing 737. Jen málokdo ale tušil, že za řízením sedí král.

Do Prahy po dálnici D6 se bude jezdit už v roce 2024, slíbil Havlíček

26.June » iDNES.cz
Dobrá zpráva pro motoristy z Karlovarského kraje. Dálnice D6 z Karlových Varů do Prahy má být hotová až o dva roky dřív, než se původně počítalo.

Na trať Katovického memoriálu se vydalo pětadvacet tisíc holubů

13.June » iRegiony Impuls
Patnáct kamionů na letišti Květná u Krajkové na Sokolovsku dalo v sobotu brzy ráno tušit, že odsud budou opět startovat poštovní holubi na tradičním Katovickém memoriálu. Ten je připomínkou tragické události z roku 2006, kdy se v lednu zřítila stř...

Jsou to úplně jiné Mariánské Lázně. Fotograf chodí městem v době pandemie

21.April » iRegiony Impuls
Mariánskolázeňský fotograf David Kurc už měsíc neúnavně chodí ztichlými ulicemi se svou zrcadlovkou. Dokumentuje město v době koronavirové pandemie.

Tato informační stránka o Petr Przeczek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Przeczek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes