Dalibor Blažek

Related to

Soud pustil odposlechy

Cheb – Přehráváním části odposlechů pokračovalo ve čtvrtek odpoledne soudní líčení u chebského okresního soudu se starostou Aše Daliborem Blažkem a radním města Aše Jiřím Červenkou.

Silnici nechceme, neobětujeme kvůli ní přírodu, protestují lidé z výběžku

11.April » iRegiony Impuls
Plánovaná silnice z Aše do německého Bad Brambachu nebude. Obyvatelé z Ašského výběžku se totiž postavili proti. Bojí se, že by cesta vážně poškodila tamější přírodu. Komunikaci proto požadují vyškrtnout z územního plánu.

Silnici nechceme, neobětujeme kvůli ní přírodu, protestují lidé z výběžku

11.April » iDNES.cz
Plánovaná silnice z Aše do německého Bad Brambachu nebude. Obyvatelé z Ašského výběžku se totiž postavili proti. Bojí se, že by cesta vážně poškodila tamější přírodu. Komunikaci proto požadují vyškrtnout z územního plánu. Další články k tématu: Ob...

Cenu Barona Prášila vyhrál politik z líhně ODS

11.April » Karlovarské listy
Karlovarský kraj-Cenu Barona Prášila vyhrál politik z HNMRM, původně z líhně ODS Bývalí členové ODS se prostě nezapřou, aneb vrána k vráně sedá… To co politik a moralista Blažek kategoricky odmítal, ihned vzápětí… Zdroj

Soud opět řešil převzetí údajného úplatku

Četbou dosavadních svědectví pokračoval ve čtvrtek odpoledne v Chebu soud se starostou Aše Daliborem Blažkem a radním města Aše Jiřím Červenkou.

V rakovnické památkové zóně přibude letos socha Sisyfa

20.March » Náš REGION
V rakovnické památkové zóně přibude letos socha Sisyfa. Motiv zpodobňující lidskou postavu, která podpírá zhruba dvoumetrovou kouli, využije svažitého terénu v ulici Martinovského.

Stavebnictví se v Karlovarském kraji vzmáhá, stále to ale nestačí

9.March » iDNES.cz
Téměř pět stovek nových bytů dokončili stavbaři v loňském roce v Karlovarském kraji. I když to meziročně znamená třicetiprocentní nárůst, v celkovém součtu je region na chvostu celorepublikových statistik. Další články k tématu: Je skvělý pro živo...

Stavebnictví se v Karlovarském kraji vzmáhá, stále to ale nestačí

9.March » iRegiony Impuls
Téměř pět stovek nových bytů dokončili stavbaři v loňském roce v Karlovarském kraji. I když to meziročně znamená třicetiprocentní nárůst, v celkovém součtu je region na chvostu celorepublikových statistik.

Aš se už dál nechce stydět za omšelé nádraží, které ani nevlastní

4.March » iDNES.cz
Je to ostuda. První, co lidé jedoucí vlakem z Německa na české straně uvidí, je zchátralá budova hlavního nádraží v Aši. Stále ale není jasné, zda objekt půjde k zemi, nebo se bude opravovat. Další články k tématu: Omšelá nádraží v Karlovarském kr...

Aš se už dál nechce stydět za omšelé nádraží, které ani nevlastní

4.March » iRegiony Impuls
Je to ostuda. První, co lidé jedoucí vlakem z Německa na české straně uvidí, je zchátralá budova hlavního nádraží v Aši. Stále ale není jasné, zda objekt půjde k zemi, nebo se bude opravovat.

Nové operační sály v sokolovské nemocnici zkrátí čekání na endoprotézy

1.March » iDNES.cz
Kratší čekací doby na operace, vyšší kvalita a bezpečnost, lepší zázemí pro zdravotníky. Taková jsou očekávání od šesti nových operačních sálů v sokolovské nemocnici, jejichž stavba v pátek začala. Další články k tématu: Nemocnice v kraji dostanou...

Nové operační sály v sokolovské nemocnici zkrátí čekání na endoprotézy

1.March » iRegiony Impuls
Kratší čekací doby na operace, vyšší kvalita a bezpečnost, lepší zázemí pro zdravotníky. Taková jsou očekávání od šesti nových operačních sálů v sokolovské nemocnici, jejichž stavba v pátek začala.

Tato informační stránka o Dalibor Blažek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Blažek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes