15
new stories - click to show

Aša Dalibor

Related to

Aš: Studentská ulice dostane nový povrch, dlažební kostky nahradí živice

28.September » ParlamentniListy.cz
Studentská ulice, která je ve vlastnictví Karlovarského kraje, projde opravou. Investice se ale neuskuteční na podzim tohoto roku, jak bylo původně naplánováno, ale až v roce příštím.

Aš: Radnice se zaměřila na obchod s chudobou

Bezpečná Aš. To je název pracovní skupiny s účastí zástupců městské a státní policie a vedoucích některých odborů městského úřadu, jejíž první jednání se uskutečnilo 21. července.

Kolonám na hranicích odzvonilo. Otevřely se další hraniční přechody

26.May » tn.cz
Všech bezmála 60 hraničních přechodů s Německem a Rakouskem je v provozu a zároveň na hranicích končí plošné kontroly. Lidé cestující do těchto dvou zemí například za prací se ale musí i nadále prokazovat negativním testem na Covid-19.

Policie v Aši pátrá po mladíkovi (20): Napadl dva lidi sekerou!

21.December » Ahaonline.cz
Desítky policistů pátrají po Patriku Wächterovi (20) z Aše. Ten údajně se sekerou v ruce napadl tamního pošťáka a jeho přítelkyni. Oba vážně zranil a utekl.

Soud pustil odposlechy

Cheb – Přehráváním části odposlechů pokračovalo ve čtvrtek odpoledne soudní líčení u chebského okresního soudu se starostou Aše Daliborem Blažkem a radním města Aše Jiřím Červenkou.

Soud opět řešil převzetí údajného úplatku

Četbou dosavadních svědectví pokračoval ve čtvrtek odpoledne v Chebu soud se starostou Aše Daliborem Blažkem a radním města Aše Jiřím Červenkou.
Václav Sloup - Politik za KSČM

Tato informační stránka o Aša Dalibor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aša Dalibor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes