Vladimír Omelka

Vztahuje se k

Vlaky pro cyklisty vyjíždí. Svezou je podél oblíbené cyklostezky Ohře

16.června » Karlovarský deník
Karlovarský kraj – Pro milovníky výletů v sedle bicyklu vypraví České dráhy v neděli 17. června zvláštní spoj, který bude, stejně jako v loňském roce, pravidelně jezdit o sobotách, nedělích a svátcích až do 30. září.

VIDEO: Sesunutý násep už je pryč, vlaky se na trať vrátí v půlce prázdnin

24.května » iDNES.cz
Na železniční trať Karlovy Vary - Chomutov se vlaky vrátí od 31. července. Provoz v polovině dubna zastavil sesuv části kolejiště. Štěrková vrstva „ujela“ po nasáklém jílu, který tvořil podloží. Další články k tématu: Materiál v sesutém náspu pod ...

VIDEO: Sesunutý násep už je pryč, vlaky se na trať vrátí v půlce prázdnin

24.května » iRegiony Impuls
Na železniční trať Karlovy Vary - Chomutov se vlaky vrátí od 31. července. Provoz v polovině dubna zastavil sesuv části kolejiště. Štěrková vrstva „ujela“ po nasáklém jílu, který tvořil podloží.

Železničáři začali zpevňovat sesunutý svah pod tratí u Dalovic

16.dubna » iDNES.cz
Správa železniční dopravní cesty chce do týdne obnovit provoz alespoň na jedné koleji na trati z Chebu do Klášterce nad Ohří, kde se v sobotu sesunul svah. Náklady na stabilizaci podloží a opravu obou kolejí vystoupají na desítky milionů korun. Da...

Železničáři začali zpevňovat sesunutý svah pod tratí u Dalovic

16.dubna » iRegiony Impuls
Správa železniční dopravní cesty chce do týdne obnovit provoz alespoň na jedné koleji na trati z Chebu do Klášterce nad Ohří, kde se v sobotu sesunul svah. Náklady na stabilizaci podloží a opravu obou kolejí vystoupají na desítky milionů korun.

Pendolino možná zamíří až na karlovarské nádraží

3.prosince » Karlovarský deník
Karlovarský kraj - Cesty luxusních vysokorychlostních vlaků Pendolino napříč Českem do Chebu a Františkových Lázní jsou už běžnou realitou, na západ republiky míří dokonce dvakrát denně.

Pendolino možná zamíří až na karlovarské nádraží

3.prosince » Deník.cz
Cesty luxusních vysokorychlostních vlaků Pendolino napříč Českem do Chebu a Františkových Lázní jsou už běžnou realitou, na západ republiky míří dokonce dvakrát denně.

Dopravci posílí spoje na začátek festivalu

28.června » Novinky.cz
Oslovení dopravci chystají na pátek 30. června, kdy zahajuje karlovarský filmový festival, posílení svých autobusových spojů z Prahy do Karlových Varů. Už v úterý dopoledne byla totiž vyprodaná všechna místa největšího dopravce na této lince spole...

Do Kounic vlakem, zpět pěšky či na kole

5.května » Karlovarský deník
Karlovy Vary - Turisté i cyklisté mohou opět využívat osobní vlaky na trati do Horního Slavkova-Kounic. Pojedou na objednávku Karlovarského kraje vždy o sobotách a nedělích až do 4. září.

Tato informační stránka o Vladimír Omelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Omelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes