15
new stories - click to show

Lenka Holovská

Related to

Uzavřená silnice ze Hřenska na Mezní Louku se 24. března otevře pro veškerou dopravu

24.March » ČRo Sever
Během 24, března se pro veškerou dopravu otevře silnice ve Hřensku na Děčínsku. Uzavřená byla kvůli několika nestabilním balvanům ve svahu nad komunikací.

Turistická sezona v Hřensku v ohrožení: Balvany zavřely silnici

2.March » Ahaonline.cz
Okolí Hřenska na Děčínsku loni poničil obří lesní požár a teď se na něj valí další problémy. Konkrétně balvany, které padají na silnici mezi Hřenskem a Mezní Loukou. Kvůli tomu zde bude na tři týdny uzavřena silnice.

Silnice na Mezní Louku je uzavřená i pro pěší. Lidé se tak z Hřenska nedostanou na Pravčickou bránu

1.March » ČRo Sever
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje uzavřela kvůli nebezpečným skalním blokům silnici ze Hřenska na Mezní Louku. Nesmí tam doprava ani chodci.

Skalní bloky ohrožovaly řidiče mezi Hřenskem a Mezní Loukou

1.March » Náš REGION
Uzavírka silnice mezi Hřenskem a Mezní Loukou, kde hrozí pád skalních bloků, bude podle policie uzavřená zhruba tři týdny. Náměstkyně ředitele Správy a údržby silnic Ústeckého kraje Lenka Holovská ve…

Po obřím požáru v Hřensku hrozí pád balvanů, policie zavírá silnici

1.March » Novinky.cz
Na zhruba tři týdny se uzavře silnice mezi Hřenskem a Mezní Loukou na Děčínsku, kde podle policie hrozí pád uvolněných balvanů. Problém se skalními bloky odhalili těžaři při odstraňování stromů poškozených loňským obřím požárem v oblasti.

Ledovka stále komplikuje v Ústeckém kraji dopravu. Nejedou desítky autobusů

20.December » ČRo Sever
Kvůli ledovce nevyjely 20. prosince v Ústeckém kraji desítky autobusů. Problémy jsou například na Chomutovsku, Děčínsku nebo Litoměřicku.

Silničáři v Ústeckém kraji mají na letošní zimu vyčleněných cca 170 milionů Kč

31.October » Dopravní noviny
31.10. - Silničáři v Ústeckém kraji si na provoz během letošní zimy vyhradili asi 170 milionů korun, tedy zhruba stejně jako v minulých dvou letech. Personálu je podle náměstkyně ředitele Správy a údržby silnic Ústeckého kraje Lenky Holovské dostate…

Na horách sněží, podle silničářů jsou ale zatím všechny silnice v Ústeckém kraji sjízdné

12.January » ČRo Sever
V Ústeckém kraji platí až do večera varování meteorologů před sněhovými jazyky. Na horách zatím podle silničářů napadly zhruba 2 centimetry sněhu a začíná foukat vítr.

Provoz na silnicích v Ústeckém kraji zkomplikovalo sněžení s námrazou

1.December » ČRo Sever
1. prosince brzy ráno vyjeli silničáři se všemi sypači do terénu. Skoro na celém území Ústeckého kraje lehce sněží, přibývá dopravních nehod.

Mírná zima šetří silničářům desítky milionů. Zbude víc na opravy

12.February » Novinky.cz
Sklady silničářů na celém území České republiky zůstávají plné posypového materiálu. Peníze, které ušetří za odklízení sněhu a sypání namrzlých vozovek, tak zbydou na opravy dopravního značení nebo na údržbu zeleně podél silnic.

Tato informační stránka o Lenka Holovská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Holovská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes