15
new stories - click to show

Robert Pisár

Related to

Karlovarská krajská opozice kritizuje dotace pro obec Šabina

4.June » Seznam Zprávy
Opoziční strany v zastupitelstvu Karlovarského kraje kritizují krajské dotace pro obci Šabina na Sokolovsku, která letos uspěla se žádostmi z programu na cyklistickou infrastrukturu i v programu na podporu cestovního ruchu.

Mgr. Jana Mračková Vildumetzová

Krajské dotace tečou do obce, kde žije radní Pisár a jeho žena je místostarostkou. Obec Šabina je malou obcí nedaleko Sokolova. Žije v ní něco málo přes tři sta obyvatel a její vedení je nyní neuvěřitelně úspěšné v získávání dotací z rozpočtu kraje.

Karlovarský kraj přispěje seniorům na vzdělání i sportovní a společenské akce

Karlovarský kraj pro rok 2021 vyčlenil ze svého rozpočtu 300 tisíc korun na dotační program, který podporuje aktivní činnosti seniorů. .

Mgr. Jana Mračková Vildumetzová

Nejpočetnější skupinou karlovarského kraje jsou senioři. Bývalo zvykem, že senioři na své aktivity dostávali z krajského rozpočtu půl milionu korun. Nové vedení kraje ale tyto peníze seškrtalo o dvě stě tisíc a ještě se tím chlubí.

Starší lidi lákají různé výhody, kraj dá na slevy i kurzy další milion

24.March » iRegiony Impuls
Lidé středního věku a senioři mají zájem o nejrůznější příspěvky. Lákají je slevy nebo vzdělávací a společenské akce. Karlovarský kraj na Senior Pasy vyčlenil milion korun, investovat chce i do kurzů o zdraví.

Tým už očkoval i klienty domova ve Staré Roli

2.February » Karlovarský deník
Mobilní očkovací tým na covid-19 zamířil v pondělí do Městského zařízení sociálních služeb v Karlových Varech – Staré Roli, kde aplikoval vakcínu nejen zdejším klientům, ale i zaměstnancům.

Karlovarský kraj navýšil půjčky sociálním službám na začátek roku

29.December » ČRo Karlovy Vary
Karlovarský kraj navýšil fond pro půjčky sociálním zařízením na první měsíce roku. Půjčky od kraje pomáhají sociálním službám udržet provoz do doby, než jim přijdou dotace.

Krajští zastupitelé schválili rozpočtové provizorium, chtějí získat čas

21.December » iRegiony Impuls
Do začátku února, kdy by měl být definitivně schválen rozpočet na rok 2021, pojede vedení Karlovarského kraje podle pravidel rozpočtového provizoria. Ta si dnes zastupitelé odsouhlasili. Podle hejtmana Petra Kulhánka (STAN) chce mít nové vedení kr...

Podepsáno. Dva měsíce po volbách má Karlovarský kraj koaliční smlouvu

11.December » iRegiony Impuls
Zástupci sedmi stran a uskupení Karlovarského kraje podepsali dnes odpoledne koaliční smlouvu. Nově zvolení zastupitelé zároveň představili konkrétní složení krajské vlády a také její programové priority na další čtyři roky.

Skupina ze Sokolovska ušila už tisíc roušek, respirátory vyrábí 3D tiskárna

22.March » Novinky.cz
Desítky a desítky ručně ušitých roušek v těchto dnech putují k záchranářům, zdravotníkům, prodavačkám, pečovatelkám a pracovníkům v sociálních službách. Je to díky švadlenkám a dalším dobrovolníkům, kteří se připojili k velké šicí skupině na Sokol...
Pavel Čáslava - politik - ODS
Jan Horník - politik
Jan Bureš - politik za ODS

Tato informační stránka o Robert Pisár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Pisár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes