Pavel Čáslava politik - ODS

Vztahuje se k

Pavel Novák přednášel v Čáslavi o zahradách rodu Chotků

20.června » Kutnohorský deník
Čáslav – Pavel Novák přednášel na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské“ na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“. Přednáška se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.

Pavel Novák přednášel v Čáslavi na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“

19.června » Události Online
Čáslav – Pavel Novák přednášel na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské“ na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“. Přednáška se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. […]

Havlův fotograf se pořádně naštval: Když vidím ty ubožáky dneška, kteří nic nedokázali...

9.června » EuroZprávy.cz
Praha - Někdejší osobní fotograf prezidenta Václava Havla Tomki Němec se na facebooku rozpovídal o tom, jak se dívá na dnešní politiku. A netají se tím, že nadšený z ní rozhodně není.

Čáslav 1918: návštěvníci výstavy se přenesou do doby před sto lety

4.května » Kutnohorský deník
Čáslav /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Vernisáž výstavy k 100. výročí vzniku Československé republiky s názvem 'Čáslav 1918' se konala ve čtvrtek 3. května ve výstavní síni na náměstí Jana Žižky z Trocnova. Akci uspořádalo Městské muzeum a knihovna Čáslav ...

ABC TV Gripeny: Kompozitní ptáci u armády v Čáslavi

30.ledna » Abicko.cz
Nejmodernějším strojem v letectvu České armády je stíhací letoun JAS-39 Gripen. Čeští letci s ním létají po celé Evropě, základnu však mají u města Čáslav. Právě tam jsme se zajeli na Gripeny podívat.

Gripeny: Kompozitní ptáci u armády v Čáslavi

29.ledna » Abicko.cz
Nejmodernějším strojem v letectvu České armády je stíhací letoun JAS-39 Gripen. Čeští letci s ním létají po celé Evropě, základnu však mají u města Čáslav. Právě tam jsme se zajeli na Gripeny podívat.

Infocentrum na náměstí čeká rozsáhlá modernizace, získá multifunkční panel

31.října » Kutnohorský deník
Čáslav – Služby informačního střediska poblíž kostela sv. Petra a Pavla v Čáslavi užívají jak turisté, tak místní občané. Jeho provoz je ale náročný a centrum by si zasloužilo modernizaci. Ta je již velice blízko.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

3.července » Kutnohorský deník
Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 3. do 9. července naposledy rozloučí se svými blízkými.

OBRAZEM: Obléhání Sionu letos doplnil LARP Odúmrť

2.července » Kutnohorský deník
Kutnohorsko - Toho, kdo navštívil v sobotu hrad Sion čekalo překvapení. Na hradě, přesněji na jeho zřícenině, a v jeho blízkém okolí se nacházela spousta ozbrojených bojovníku v dobovém oblečení. Konala se zde totiž akce Dobývaní hradu Sionu.

Na koncertě v kostele svatých Petra a Pavla v Čáslavi zněly varhany i trubka

2.července » Kutnohorský deník
Čáslav /FOTOGALERIE/ - Koncert u příležitosti poutní slavnosti sv. Petra a Pavla se uskutečnil v neděli 2. července v Čáslavi. Po úvodním přivítání přítomných v prostorách kostela místním farářem Bohuslavem Staříkem na varhany zahrál František Nov...

Kulatý stůl: Kam směřuje trh datacenter v Česku?

15.května » ChannelWorld
Jak se vyvíjí trh v oblasti datacenter? Jaký je v něm prostor a na co byste při prodeji těchto řešení neměli zapomínat? Kde je velká mezera na trhu? Jaké potřeby mají zákazníci? A jakou roli v tom všem hraje cloud? Budou servery zadarmo? V čem lze...
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Václav Koukal - politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS
Adolf Jílek - politik - TOP09
Dagmar Terelmešová - politik - ČSSD
Radek Sušil - politik - ČSSD
Luděk Sefzig - politik - ODS
Karel Kapoun - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Čáslava zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Čáslava" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes