Pavel Čáslava politik - ODS

Vztahuje se k

Letní sídlo československého premiéra Kramáře slouží jako hotel

26.srpna » Týden.cz
Jako hotel slouží dnes někdejší letní sídlo prvního československého premiéra Karla Kramáře ve Vysokém nad Jizerou na Semilsku. Po přestavbách má zcela jiné vnitřní uspořádání. Majitel vily Pavel Čáslavský se honosnému sídlu snaží postupně vrátit ...

Pavel Novák přednášel v Čáslavi o zahradách rodu Chotků

20.června » Kutnohorský deník
Čáslav – Pavel Novák přednášel na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské“ na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“. Přednáška se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.

Pavel Novák přednášel v Čáslavi na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“

19.června » Události Online
Čáslav – Pavel Novák přednášel na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské“ na téma „Zahrady a parky v životě Chotků“. Přednáška se uskutečnila na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi. […]

Havlův fotograf se pořádně naštval: Když vidím ty ubožáky dneška, kteří nic nedokázali...

9.června » EuroZprávy.cz
Praha - Někdejší osobní fotograf prezidenta Václava Havla Tomki Němec se na facebooku rozpovídal o tom, jak se dívá na dnešní politiku. A netají se tím, že nadšený z ní rozhodně není.

Čáslav 1918: návštěvníci výstavy se přenesou do doby před sto lety

4.května » Kutnohorský deník
Čáslav /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Vernisáž výstavy k 100. výročí vzniku Československé republiky s názvem 'Čáslav 1918' se konala ve čtvrtek 3. května ve výstavní síni na náměstí Jana Žižky z Trocnova. Akci uspořádalo Městské muzeum a knihovna Čáslav ...

ABC TV Gripeny: Kompozitní ptáci u armády v Čáslavi

30.ledna » Abicko.cz
Nejmodernějším strojem v letectvu České armády je stíhací letoun JAS-39 Gripen. Čeští letci s ním létají po celé Evropě, základnu však mají u města Čáslav. Právě tam jsme se zajeli na Gripeny podívat.

Gripeny: Kompozitní ptáci u armády v Čáslavi

29.ledna » Abicko.cz
Nejmodernějším strojem v letectvu České armády je stíhací letoun JAS-39 Gripen. Čeští letci s ním létají po celé Evropě, základnu však mají u města Čáslav. Právě tam jsme se zajeli na Gripeny podívat.

Infocentrum na náměstí čeká rozsáhlá modernizace, získá multifunkční panel

31.října » Kutnohorský deník
Čáslav – Služby informačního střediska poblíž kostela sv. Petra a Pavla v Čáslavi užívají jak turisté, tak místní občané. Jeho provoz je ale náročný a centrum by si zasloužilo modernizaci. Ta je již velice blízko.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

3.července » Kutnohorský deník
Kutnohorsko - Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 3. do 9. července naposledy rozloučí se svými blízkými.

OBRAZEM: Obléhání Sionu letos doplnil LARP Odúmrť

2.července » Kutnohorský deník
Kutnohorsko - Toho, kdo navštívil v sobotu hrad Sion čekalo překvapení. Na hradě, přesněji na jeho zřícenině, a v jeho blízkém okolí se nacházela spousta ozbrojených bojovníku v dobovém oblečení. Konala se zde totiž akce Dobývaní hradu Sionu.

Na koncertě v kostele svatých Petra a Pavla v Čáslavi zněly varhany i trubka

2.července » Kutnohorský deník
Čáslav /FOTOGALERIE/ - Koncert u příležitosti poutní slavnosti sv. Petra a Pavla se uskutečnil v neděli 2. července v Čáslavi. Po úvodním přivítání přítomných v prostorách kostela místním farářem Bohuslavem Staříkem na varhany zahrál František Nov...
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Václav Koukal - politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS
Adolf Jílek - politik - TOP09
Dagmar Terelmešová - politik - ČSSD
Radek Sušil - politik - ČSSD
Luděk Sefzig - politik - ODS
Karel Kapoun - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Čáslava zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Čáslava" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes