15
new stories - click to show

Miroslav Kalous

Related to

Potřebuje Anglie influencery, aby nakrmila chudé děti?

27.November » Deník Referendum
Nehledě na pandemii anglická vláda odmítala prodloužit program obědů zdarma pro děti z chudých rodin i na léto. Ovšem jen do chvíle, než se naštval fotbalista Marcus Rashford, který v brilantní rychlé akci přehrál premiéra Borise Johnsona.

Británie naposledy zatleskala klíčovým pracovníkům. A tím to pro ni končí

Chanelle je moje kamarádka, zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče, takzvaná klíčová pracovnice britského systému. Děkuji, že jste jí zatleskali. To bylo zřejmě všechno, že?

Boris Johnson se zotavuje. Pro Británii to zatím neplatí

Britský premiér nabírá po propuštění z nemocnice síly na venkově. Počet nakažených však roste stále o pět tisíc denně, zdravotníci si stěžují na nedostatek ochranných prostředků a média sepisují seznamy všeho, co vláda slíbila a nesplnila.

Ex-primátor Plzně Kalous (ODS) zastupuje odpůrce územního plánu obce Mnich

12.April » obcasnik.eu
Obec Mnich leží v jižní části regionu Pelhřimovska nedaleko města Kamenice nad Lipou, její správní území tvoří obec Mnich včetně místní části Mirotín a Chválkov – katastrální území Mnich, Mirotín a Chválkov u Kamenice nad Lipou. Územní plán Mnich ...
Pavel Čáslava - politik - ODS

Tato informační stránka o Miroslav Kalous zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Kalous" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes