Zbyněk Raida

Vztahuje se k

Chytré kontejnery, vyhřívané chodníky. Brno plánuje čtvrť ve stylu sci-fi

9.září » iRegiony Impuls
Kontejnery na odpadky, které samy dají vědět, že potřebují vyprázdnit, v zimě vyhřívané chodníky. Vedení Brna chce přeměnit nevyužitou část tepláren v ulici Špitálka na moderní chytrou čtvrť.

Chytré kontejnery, vyhřívané chodníky. Brno plánuje čtvrť ve stylu sci-fi

9.září » iDNES.cz
Kontejnery na odpadky, které samy dají vědět, že potřebují vyprázdnit, v zimě vyhřívané chodníky. Vedení Brna chce přeměnit nevyužitou část tepláren v ulici Špitálka na moderní chytrou čtvrť. Další články k tématu: V Brně vznikne v areálu bývalé Z...

Nedržte holky u panenek. Budou se bát techniky, radí vědci

23.června » Žába na prameni
Výzkum ukázal, že dívky se kromě stereotypů o tom, že technice nerozumí, bojí tyto obory studovat kvůli přehnané démonizaci matematiky a fyziky a také se obávají dominantně mužského prostředí.

Nedržte holky u panenek. Budou se bát techniky, radí vědci

22.června » Novinky.cz
Běž si hrát s panenkou, to je zábava pro holčičky! Taková slova slyší od svých rodičů stále hodně děvčátek. Výsledkem takové výchovy je, že se v dívkách už od raného věku pěstuje představa, že technika je jen pro kluky. Pak ale ženy chybí v techni...
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Zbyněk Raida zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbyněk Raida" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes