15
new stories - click to show

Dominika Hromková

Related to

Po otevření zahrádek zdraží pivo i oběd, zjistil průzkum MF DNES

15.May » iDNES.cz
Hospodští i pivovary se před otevřením zahrádek restaurací většinou shodují: Pivo a jídlo podraží. MF DNES oslovila padesát hospod po celém Česku. Zajímalo ji, zdali a o kolik půjdou ceny nahoru.

Nejlehčí maturita historie? Dobrovolnou částí zkoušky se studenti nezatěžují

12.May » iDNES.cz
Letošní maturanti volí cestu nejmenšího odporu. Pro nepovinnou část ústní zkoušky z češtiny a cizího jazyka se rozhodlo zhruba 15 až 20 procent studentů. Vyplývá to z ankety MF DNES, která oslovila na tři desítky škol.

Testy na zahrádkách? Hra na čestné slovo. Hospodští se zříkají odpovědnosti

12.May » iDNES.cz
Až přijdete příští týden do hospody na zahrádku, kontrola testů bude s největší pravděpodobností pouze formální. Číšník se vás zeptá, zda máte test, vy řeknete ano a on vás obslouží. Vyplývá to z ankety, kterou MF DNES udělala mezi hospodami po ce...

Peklo s problémovým sousedem. Nové právní úpravy umožňují se ho zbavit

26.April » iDNES.cz
Výhrůžky, smrad i oheň. Obyvatelé plzeňského „domu hrůzy“ se rozhodli jednat. A využít přitom nové právní možnosti. Žádají soud, aby nařídil problematickému sousedovi prodej bytu.

Šest vln rozvolňování. Prioritou jsou školy, hospody a divadla budou poslední

22.April » iDNES.cz
Už žádná tabulka PES, ale šest vln rozvolňování. Takový je nejnovější plán ministerstva zdravotnictví, jak postupovat při slábnoucí epidemii. MF DNES měla možnost do připraveného návrhu nahlédnout.

Dezinformátory přestal zajímat covid, zaměřují se na Vrbětice

19.April » iDNES.cz
České dezinformační weby v posledních třech dnech výrazně přeorientovaly své zaměření. Zatímco dosud šířily falešné zprávy zejména o covidu-19, od sobotní tiskové konference premiéra Babiše s vicepremiérem Hamáčkem jsou pro ně hlavním tématem Vrbě...

Studená válka Česka s Ruskem. Zveřejnění zprávy předcházely zákulisní tahanice

19.April » iDNES.cz
MF DNES se na základě rozhovorů s důvěryhodnými zdroji pokusila zrekonstruovat, co se odehrávalo několik dní před sobotním zveřejněním zprávy, která významně ovlivní česko-ruské vztahy.

Pozitivních případů je málo. Nasaďme ve školách PCR testy, žádají odborníci

14.April » iDNES.cz
Pozitivně testovaných žáků na covid je extrémně málo. Podle expertů jsou antigenní sady, které byly dodány do škol, nepřesné a málo citlivé. Požadují jejich náhradu za spolehlivější PCR testy.

Válka o důl za humny. Češi se bojí o vodu, Poláci zase o práci

3.April » iDNES.cz
Česko žaluje Poláky kvůli plánovanému rozšíření hnědouhelného dolu Turów. Češi se bojí o vodu, Poláci chtějí další desítky let těžit. MF DNES přináší reportáž z místa.

Všichni žáci se k běžné výuce do konce školního roku nevrátí, říká Plaga

3.April » iDNES.cz
Ministr školství Robert Plaga se v rozhovoru pro MF DNES vyjádřil k návratu dětí do škol, popsal, jak by mělo probíhat jejich testování a nezapomněl ani na očkování učitelů. Navzdory všem opatřením bude však návrat k "normálu" pomalý. "Do konce šk...

Pravidla pro druhé Velikonoce v lockdownu: ideálně bez návštěv, mše povoleny

1.April » iDNES.cz
Rozvolňování přes Velikonoce vláda odmítla a uvažovalo se spíš o zpřísnění opatření. Obchody budou zavřené v pátek i v pondělí. Stále se nesmí cestovat mezi okresy, ale sportovat už se v nich může, nejen na území obce. Ministr zdravotnictví Jan Bl...

Vědci přišli s dobrou zprávou. Očkovaní virus nešíří, i když jsou pozitivní

29.March » iDNES.cz
Poslední vědecké studie ukazují, že riziko přenosu koronaviru od očkovaných dvěma dávkami vakcíny existuje, ale je jen velmi malé. Vědci se dosud nemohli shodnout.

Tato informační stránka o Dominika Hromková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Hromková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes