15
new stories - click to show

Antonín Crha

Related to

Odpadky kazí odpočinek: smetí u laviček v Bohunicích tíží místní

20.September » Brněnský deník
Smetí povalující se na několika místech v blízkosti laviček v brněnských Bohunicích trápí některé obyvatele. Místo odpočinku jim kazí pohled na poházené odpadky. Na sociálních sítích si lidé stěžují především na mládež, která nechává nepořádek u l...

Brno propojuje mateřskou školu s bydlením pro seniory

30.August » Rádio Proglas
Polyfunkční dům v brněnských Bohunicích zahajuje plný provoz. Projekt bydlení, které spojuje mateřskou školu s domem se zvláštním režimem pro seniory, nabídne společný prostor pro mezigenerační setkání seniorů, dětí či rodičů.

Velká proměna zastávky Běloruská: k nástupišti se vlezou dvě dlouhé šaliny

27.August » Brněnský deník
Prázdninová přeměna brněnské tramvajové zastávky Běloruská pomalu finišuje. První cestující tam projedou už ve středu. Dočkají se i nových moderních prvků.

Před deseti lety zavřeli zahradnickou školu v Brně. Pozemky se prodaly a chátrají

13.August » Brněnská Drbna
Je nám líto, tady končíte, slyšeli před deseti let školáci, učitelé a pracovníci Střední zahradnické školy v Bohunicích od Jihomoravského kraje. Úřad tehdy rozhodl sloučit brněnské školské zařízení do pracoviště v Rajhradu. Po rozhodnutí pak vypuk...

Kvůli lyžařskému výletu má odstoupit místostarosta Bohunic. Ten skončit nehodlá

Místostarosta brněnských Bohunic Milan Hrdlička zůstává ve funkci a odstupovat nehodlá. K rezignaci ho vyzvali opoziční zastupitelé poté, co byl na středečním mimořádném zastupitelstvu pro jeho setrvání ve funkci jediný zastupitel.

Červený kopec v Brně zčervená: ze skály mezi zahrádkami už rostou nové domy

18.February » Brněnský deník
/VIZUALIZACE/ Dosud oblast slouží hlavně zahrádkářům, kteří tam nacházejí klid uprostřed rušného města. Do budoucna je mají nahradit obytné domy zcela proměňující charakter lokality. Mezi zahrádkami na brněnském Červeném kopci vzniká pod rukama st...

Sousedy přes plot. Brno spustilo pilotní projekt bydlení seniorů v sousedství školky

10.February » ČRo Brno
V Brně budou spolu v jednom domě senioři a děti. Brno spustilo pilotní projekt bydlení seniorů v sousedství mateřské školy.

V Ostravě se srazily dvě tramvaje: Zranění se "rozutekli", policie je hledá

17.December » Blesk.cz
V drama se změnila ranní cesta do práce lidem v Ostravě-Porubě. Do tramvaje, ve které jeli, vrazila druhá. Tramaják (57) je v průšvihu, policie hledá případné zraněné lidi. Tramvaj č. 19 byla plná, jelo v ní asi 50 lidí.

Blokové čištění v Brně: minimum rušení. Přeparkování ohrožuje lidi, zní kritika

27.October » Brněnský deník
Hlídat si dopravní značení v místech, kde odstaví své auto. V době blokového čištění s vozem z ulice odjet, jinak hrozí za porušení značky zákaz stání pokuta. Brněnští řidiči si až na výjimky musí v těchto dnech dávat pozor na podzimní čištění uli...

Byty v bývalé škole v Lánech? Lidé v Bohunicích se bouří proti masové výstavbě

Lidé i představitelé radnice v brněnských Bohunicích se bouří proti plánované masivní bytové zástavbě v areálu bývalé zahradnické školy v ulici Lány. „Zastupitelstvo k záměru schválilo záporné stanovisko,“ oznámil bohunický starosta Antonín Crha.

Nově zbudovaná místa nic neřeší, v Brně se nedá zaparkovat

3.January » Brněnský deník
Na brněnských sídlištích chybí parkovací místa.Třeba v Bohunicích či Starém Lískovci jich sice před časem desítky přibyly, problém s parkováním tam ale zůstal.

Dešťovka zalije záhony i toalety

Brno – Kvůli rozpáleným ulicím a suchu trpí i stromy a další zeleň, které je potřeba víc zalévat. Starostové městských částí i pracovníci Veřejné zeleně města Brna proto přichází s novými způsoby, jak vodu ušetřit. O pomoc se zaléváním žádají také...

Tato informační stránka o Antonín Crha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Crha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes