15
new stories - click to show

Antonín Crha

Related to

Blokové čištění v Brně: minimum rušení. Přeparkování ohrožuje lidi, zní kritika

27.October » Brněnský deník
Hlídat si dopravní značení v místech, kde odstaví své auto. V době blokového čištění s vozem z ulice odjet, jinak hrozí za porušení značky zákaz stání pokuta. Brněnští řidiči si až na výjimky musí v těchto dnech dávat pozor na podzimní čištění uli...

Byty v bývalé škole v Lánech? Lidé v Bohunicích se bouří proti masové výstavbě

Lidé i představitelé radnice v brněnských Bohunicích se bouří proti plánované masivní bytové zástavbě v areálu bývalé zahradnické školy v ulici Lány. „Zastupitelstvo k záměru schválilo záporné stanovisko,“ oznámil bohunický starosta Antonín Crha.

Nově zbudovaná místa nic neřeší, v Brně se nedá zaparkovat

3.January » Brněnský deník
Na brněnských sídlištích chybí parkovací místa.Třeba v Bohunicích či Starém Lískovci jich sice před časem desítky přibyly, problém s parkováním tam ale zůstal.

Dešťovka zalije záhony i toalety

Brno – Kvůli rozpáleným ulicím a suchu trpí i stromy a další zeleň, které je potřeba víc zalévat. Starostové městských částí i pracovníci Veřejné zeleně města Brna proto přichází s novými způsoby, jak vodu ušetřit. O pomoc se zaléváním žádají také...

Hala Rondo, kde válí Kometa: Jako první u nás má po rekonstrukci „americké“ kluziště

22.July » Blesk.cz
Hala Rondo v Brně, kde hrají hokejisté Komety, má za více než deset milionů korun nové mantinely a osvětlení. Jako první v ČR umožňují zúžení kluziště na americký standard.

DRFG aréna má nejmodernější mantinely a osvětlení v celé republice

22.July » Brněnská Drbna
Velkými změnami za víc jak 10 milionu korun prošla během hokejových prázdnin víceúčelová hala DRFG. Kromě bezpečnějších mantinelů a úspornějšího osvětlení došlo také k modernizaci střídaček a dalšího vybavení. Tím ale rekonstrukce nekončí. V plánu...

V Opavě zdraží jízdné: Za lístek bez přestupu zaplatíte 15 korun

18.April » Blesk.cz
Základní jízdné, které umožňuje jednu jízdu bez přestupu ve spojích opavské MHD, zdraží od července o dvě koruny na 15 korun. Zdražování přichází po sedmi letech.

Noční tajný závod zlaté mládeže v Brně?! Skončil těžkou bouračkou a čtyřmi zraněnými

5.April » Blesk.cz
Další šílený tajný noční závod v centru Brna?! Hodinu před půlnocí na pátek „rozstřelili“ dva mladí řidiči svou audinu s bavorákem o sloup trolejového vedení na Úvoze. Auta jsou na maděru, havárie si vyžádala čtyři zraněné.

Trolejbus v Brně náhle zatočil, ukazuje video ze srážky s tramvají

4.April » Novinky.cz
Starosta městské části Brno-Bohunice Antonín Crha zveřejnil ve čtvrtek na Facebooku video zachycující srážku trolejbusu a tramvaje v Brně. Při nehodě se zranilo 40 lidí, z toho 13 těžce.

Brněnský starosta zveřejnil video z nehody trolejbusu a tramvaje

4.April » Novinky.cz
Starosta městské části Brno-Bohunice Antonín Crha zveřejnil ve čtvrtek na Facebooku video zachycující srážku trolejbusu a tramvaje v Brně. Při nehodě se zranilo 40 lidí, z toho 13 těžce.

VIDEO: Palubní kamera odhalila pondělní čelní srážku trolejbusu s šalinou

Co se stalo vteřiny před pondělní vážnou nehodou šaliny a trolejbusu v Brně? Sociálními sítěmi zprvu kolovaly zvěsti o neukázněné mamince s kočárkem, co přecházela na červenou. Ty později policisté i Drážní inspekce odmítli. Světlo do případu vnáš...

Trolejbus jel po kolejích a náhle zatočil, ukazuje video z auta za ním

4.April » iDNES.cz
Na internetu se objevilo video, které zachycuje pondělní střet trolejbusu s tramvají, při němž se v Brně zranilo čtyřicet lidí. Ze záběru je patrné, že trolejbus jel po kolejích a těsně před srážkou náhle zatočil doleva přímo do tramvaje. Další čl...

Tato informační stránka o Antonín Crha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Crha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes