Antonín Crha

Related to

Dešťovka zalije záhony i toalety

Brno – Kvůli rozpáleným ulicím a suchu trpí i stromy a další zeleň, které je potřeba víc zalévat. Starostové městských částí i pracovníci Veřejné zeleně města Brna proto přichází s novými způsoby, jak vodu ušetřit. O pomoc se zaléváním žádají také...

Hala Rondo, kde válí Kometa: Jako první u nás má po rekonstrukci „americké“ kluziště

22.July » Blesk.cz
Hala Rondo v Brně, kde hrají hokejisté Komety, má za více než deset milionů korun nové mantinely a osvětlení. Jako první v ČR umožňují zúžení kluziště na americký standard.

DRFG aréna má nejmodernější mantinely a osvětlení v celé republice

22.July » Brněnská Drbna
Velkými změnami za víc jak 10 milionu korun prošla během hokejových prázdnin víceúčelová hala DRFG. Kromě bezpečnějších mantinelů a úspornějšího osvětlení došlo také k modernizaci střídaček a dalšího vybavení. Tím ale rekonstrukce nekončí. V plánu...

V Opavě zdraží jízdné: Za lístek bez přestupu zaplatíte 15 korun

18.April » Blesk.cz
Základní jízdné, které umožňuje jednu jízdu bez přestupu ve spojích opavské MHD, zdraží od července o dvě koruny na 15 korun. Zdražování přichází po sedmi letech.

Noční tajný závod zlaté mládeže v Brně?! Skončil těžkou bouračkou a čtyřmi zraněnými

5.April » Blesk.cz
Další šílený tajný noční závod v centru Brna?! Hodinu před půlnocí na pátek „rozstřelili“ dva mladí řidiči svou audinu s bavorákem o sloup trolejového vedení na Úvoze. Auta jsou na maděru, havárie si vyžádala čtyři zraněné.

Trolejbus v Brně náhle zatočil, ukazuje video ze srážky s tramvají

4.April » Novinky.cz
Starosta městské části Brno-Bohunice Antonín Crha zveřejnil ve čtvrtek na Facebooku video zachycující srážku trolejbusu a tramvaje v Brně. Při nehodě se zranilo 40 lidí, z toho 13 těžce.

Brněnský starosta zveřejnil video z nehody trolejbusu a tramvaje

4.April » Novinky.cz
Starosta městské části Brno-Bohunice Antonín Crha zveřejnil ve čtvrtek na Facebooku video zachycující srážku trolejbusu a tramvaje v Brně. Při nehodě se zranilo 40 lidí, z toho 13 těžce.

VIDEO: Palubní kamera odhalila pondělní čelní srážku trolejbusu s šalinou

Co se stalo vteřiny před pondělní vážnou nehodou šaliny a trolejbusu v Brně? Sociálními sítěmi zprvu kolovaly zvěsti o neukázněné mamince s kočárkem, co přecházela na červenou. Ty později policisté i Drážní inspekce odmítli. Světlo do případu vnáš...

Trolejbus jel po kolejích a náhle zatočil, ukazuje video z auta za ním

4.April » iDNES.cz
Na internetu se objevilo video, které zachycuje pondělní střet trolejbusu s tramvají, při němž se v Brně zranilo čtyřicet lidí. Ze záběru je patrné, že trolejbus jel po kolejích a těsně před srážkou náhle zatočil doleva přímo do tramvaje. Další čl...

Nové záběry srážky trolejbusu s tramvají v Brně, žena s kočárkem na nich není

4.April » Seznam Zprávy
Na internetu se objevilo video zachycující pondělní srážku trolejbusu a tramvaje v Brně, při které se zranilo 40 lidí. Nehodu natočila palubní kamera ve voze.

Trolejbus jel po kolejích a náhle zatočil, ukazuje video z auta za ním

4.April » iRegiony Impuls
Na internetu se objevilo video, které zachycuje pondělní střet trolejbusu s tramvají, při němž se v Brně zranilo čtyřicet lidí. Ze záběru je patrné, že trolejbus jel po kolejích a těsně před srážkou náhle zatočil doleva přímo do tramvaje.

VIDEO: Palubní kamera odhalila pondělní čelní srážku trolejbusu s šalinou

4.April » Brněnská Drbna
Co se stalo vteřiny před pondělní vážnou nehodou šaliny a trolejbusu? Sociálními sítěmi zprvu kolovaly zvěsti o neukázněné mamince s kočárkem, co přecházela na červenou. Ty později policisté i Drážní inspekce odmítli. Světlo do případu vnáší záběr...

Tato informační stránka o Antonín Crha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Crha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes