15
new stories - click to show

Marek Viskot

Related to

Nové parky pro Brno: jeden vznikne před hřbitovem v Řečkovicích

Ze stávající louky před hřbitovem v brněnských Řečkovicích bude park. Území s několika stromy se dočká sadových úprav, přibudou tam lavičky. „Chceme, aby místo zůstalo dál klidné,“ řekl starosta Marek Viskot.

Nákupní dům Vysočina v Řečkovicích se dočká opravy

23.February » Brněnská Drbna
Po letech chátrání se nákupní centrum Vysočina v brněnské městské části Řečkovice dočká rekonstrukce. Místní potěší obchodní služby či nové byty. V souvislosti s opravami obchodního domu se zvýší také bezpečnost.

Nové byty a parkování na střeše. Přestavbu bowlingu v Řečkovicích lidé kritizují

14.January » Brněnský deník
Polyfunkční dům na místě bývalé restaurace Bowling Vysočina v brněnských Řečkovicích čeká přestavba. Na stavební plány majitele budovy upozornili členové spolku Za zdravé Řečkovice.

Řečkovický festival zve na ochutnávání piva z minipivovarů

16.July » Brněnská Drbna
V Brně to už tento víkend zavoní pivem. A ne jen tak ledajakým. Sjedou se zástupci Z Čech, Moravy i zahraničí, aby se zúčastnili již pátého ročníku Řečkovického festivalu minipivovarů.

Dokončení úprav Palackého náměstí: nové lavičky, dětské hřiště i parkovací stání

/VIZUALIZACE/ Parkových úprav, nového dětského hřiště a dvacítky parkovacích míst se na podzim po revitalizaci parkové části Palackého náměstí dočkají lidé v brněnských Řečkovicích. Radnice nyní hledá firmu, která práce zajistí.

Brněnské Řečkovice opraví Palackého náměstí

Brněnská městská část Řečkovice a Mokrá Hora opraví Palackého náměstí, vznikne nové dětské hřiště i více než 20 nových parkovacích míst. Na tiskové konferenci to dnes uvedl starosta městské části Marek Viskot (ČSSD). Náklady jsou zhruba 16 milionů...

Unikátní rouškomat: místo baget ochrana před koronavirem. Podívejte, jak funguje

24.March » Blanenský deník
/VIDEO/ Místo cukrovinek nebo baget vypadne rouška. Na nedostatek ochranných pomůcek proti hrozbě nákazou koronavirem pro obyvatele zareagovali zástupci řečkovické radnice. V jejich prostorách na Palackého náměstí v Brně lidé najdou takzvaný roušk...

Unikátní rouškomat: místo baget ochrana před koronavirem. Podívejte, jak funguje

24.March » Brněnský deník
/VIDEO/ Místo cukrovinek nebo baget vypadne rouška. Na nedostatek ochranných pomůcek proti hrozbě nákazou koronavirem pro obyvatele zareagovali zástupci řečkovické radnice. V jejich prostorách na Palackého náměstí v Brně lidé najdou takzvaný roušk...

Ve Vyškově a Řečkovicích od tohoto týdne koupíte roušky v automatu, výtěžek půjde na charitu

23.March » Brněnská Drbna
Dobrovolníci ve Vyškově vyrábí látkové roušky pro nemocnice a domovy důchodců, díky projektu Rouškomatu si je mohou koupit i ostatní obyvatelé města. Jedna rouška stojí padesát korun, výtěžek z projektu půjde na charitu. Podobný automat najdete i ...

Postaví startovací byty i společenský sál. V ulici Terezy Novákové

17.September » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ – Na nové sousedy se mohou těšit obyvatelé ulice Terezy Novákové v brněnských Řečkovicích. Příští rok tam začne výstavba dvou bytových domů. Jejich součástí bude také pobočka knihovny a společenský sál.

Nové parkoviště park na Palackého náměstí neohrozí. Opravy začnou příští rok

5.August » Brněnský deník
Brno - Po letech příprav se v brněnských Řečkovicích schyluje k opravě Palackého náměstí. Lidé se tam dočkají nového dětského hřiště, laviček, i parkoviště. Proti jeho zřízení se v minulých letech bouřili místní.

Tato informační stránka o Marek Viskot zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Viskot" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes