Marek Viskot

Related to

Postaví startovací byty i společenský sál. V ulici Terezy Novákové

17.September » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ – Na nové sousedy se mohou těšit obyvatelé ulice Terezy Novákové v brněnských Řečkovicích. Příští rok tam začne výstavba dvou bytových domů. Jejich součástí bude také pobočka knihovny a společenský sál.

Nové parkoviště park na Palackého náměstí neohrozí. Opravy začnou příští rok

5.August » Brněnský deník
Brno - Po letech příprav se v brněnských Řečkovicích schyluje k opravě Palackého náměstí. Lidé se tam dočkají nového dětského hřiště, laviček, i parkoviště. Proti jeho zřízení se v minulých letech bouřili místní.

Počet dětí v Brně roste. Školky potřebují více míst, míní vedení města

Brno – Rekordní počet přihlášek čeká za tři roky na brněnské mateřské školy. V loňském roce se totiž v Brně narodilo nejvíce dětí za posledních třicet pět let. Až tyto děti dorostou do školkového věku, nebude pro ně podle vedení města v některých ...

V Zamilovaném hájku v Brně rostou nové topoly. Díky projektu Dáme na vás

26.April » Brněnský deník
Brno – Nové topoly v aleji v Zamilovaném hájku v brněnských Řečkovicích doplnili již stávající stromy. Nově tam rostou díky výhře v minulém ročníku participativního rozpočtu.

Tato informační stránka o Marek Viskot zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Viskot" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes