15
new stories - click to show

Josef Haluza

Related to

Klid v přírodě i u vody. Podívejte se, jak bude vypadat nový park na jihu Brna

7.October » Brněnský deník
/VIZUALIZACE/ Nový přírodní a rekreační areál má vzniknout mezi Dolními Heršpicemi a Přízřenicemi na jihu Brna. Návštěvníkům nabídne místo pro procházky a odpočinek na břehu řeky Svratky.

Předzahrádky v Brně přinesly potíže s hlukem i načerno postaveným sezením

14.July » iDNES.cz
S restauračními zahrádkami se hlavně ve středu Brna roztrhl pytel. Lidé si posezení venku užívají, také u nich však v jednom kuse zasahují strážníci a řeší se i prostory postavené načerno.

Brno vybudovalo nové workoutové hřiště pro handicapované sportovce v areálu Hněvkovského

25.June » Brněnská Drbna
Město zřídilo nové workoutové hřiště pro handicapované sportovce. To vyrostlo v areálu Hněvkovského. Sportovci mohou autem dojet až na blízké parkoviště, kde mají vyhrazená místa. Celkové náklady vyšly na 1,23 milionu korun.

Brno změní kurz v bytové politice, přejde na družstevní výstavbu

25.June » iDNES.cz
Před třemi lety Brno ohlásilo, že do roku 2028 počítá s výstavbou tisícovky nájemních bytů za zhruba dvě miliardy korun. K tomu jako další variantu pro obyvatele přidalo i tři stovky bytů družstevních. Teď chce tento poměr obrátit.

Brno: V areálu Hněvkovského město vybudovalo další sportoviště pro handicapované

Handicapovaní sportovci si mohou zacvičit na novém workoutovém hřišti v areálu Hněvkovského. Sportoviště vyrostlo před Městským baseballovým stadionem a v jeho blízkosti se nachází parkoviště s vyhrazenými místy pro handicapované.

Čtenářský půst po dvou letech skončí. V Horních Heršpicích znovuotevřou knihovnu

21.February » Brněnský deník
Milovníkům čtení z Horních Heršpic se zlepší život. V Bednářově ulici totiž v pátek sedmého března po dvouleté pauze otevře pobočka brněnské Knihovny Jiřího Mahena.

Výtahy z tureckých dílů, domy bez izolace. Radnice tíží odfláknuté práce

16.December » iDNES.cz
Levné výtahy smontované ze součástek z Polska a Turecka, které se již nevyrábí a vydrží pouze okolo deseti let. K tomu střechy, jimiž zatéká do domů a plesniví kvůli tomu stěny v bytech. Brněnské městské části takto ve svých nemovitostech výrazně ...

Výtahy z tureckých dílů, domy bez izolace. Radnice tíží odfláknuté práce

16.December » iRegiony Impuls
Levné výtahy smontované ze součástek z Polska a Turecka, které se již nevyrábí a vydrží pouze okolo deseti let. K tomu střechy, jimiž zatéká do domů a plesniví kvůli tomu stěny v bytech. Brněnské městské části takto ve svých nemovitostech výrazně ...

Brno-jih zprovozňuje kvůli suchu staré studny

8.November » Vodarenstvi.cz
V Brně čistí a obnovují staré studny. První by mohly sloužit již během příštího léta. Radnice si zatím nechala zpracovat posudek na první desítku z nich v katastru městské části. Následně je nechá vyčistit a využije je jako zdroj užitkové vody pře...

Grund: Dostavba kanalizace v Brně významně ovlivní kvalitu života tří tisíc lidí

25.September » Vodarenstvi.cz
V pěti městských částech Brna chybí kanalizace. Stavba, která začala na jaře, by měla skončit v roce 2023. Investice se týká Bosonoh, Maloměřic a Obřan, Líšně, Tuřan a části Brno-jih. Za pět let chce mít město kanalizaci na většině území. V Bosono...

Budou v Brně cirkusy s drezurou zvířat? Rozhodnou samy městské části

26.July » iRegiony Impuls
Na jednotlivých městských částech bude, jestli pustí na své pozemky cirkusy s drezurou divokých zvířat. My jim to ovšem nedoporučujeme. Takový signál vyslali brněnští radní na základě výsledků ankety, kterou město uspořádalo mezi občany.

Budou v Brně cirkusy s drezurou zvířat? Rozhodnou samy městské části

26.July » iDNES.cz
Na jednotlivých městských částech bude, jestli pustí na své pozemky cirkusy s drezurou divokých zvířat. My jim to ovšem nedoporučujeme. Takový signál vyslali brněnští radní na základě výsledků ankety, kterou město uspořádalo mezi občany. Další člá...

Tato informační stránka o Josef Haluza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Haluza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes