15
new stories - click to show

Milada Blatná

Related to

Děti řádí na novém nosorožci. Podívejte se, jak vypadá opravené hřiště v Komíně

7.October » Brněnský deník
Na novém houpadle nosorožce a dalších opravených herních prvcích si hrají děti na hřišti ve Vavřinecké ulici v Komíně. Zástupci radnice ho nechali za 127 tisíc korun obnovit.

Sportem ku zdraví. V Komíně si zahrají ping pong na nových stolech

21.August » Brněnský deník
Na třech nových stolech si brzy zahrají ping pong obyvatelé brněnského Komína. Najatá firma nedávno začala odstraňovat staré stoly ve Vrbenského a Řezáčově ulici, protože už jsou silně poškozené.

Opraví přechod u Komínské lávky. Zmizí díry i potrhaný asfalt

Po opraveném přechodu pěší zanedlouho přejdou Kníničskou ulici u Komínské lávky v Brně. Do oprav povrchu se tam pustí městští silničáři příští měsíc.

Bude tudy jezdit tranzit, bojí se v Brně navrhované silnice v zástavbě

14.July » iRegiony Impuls
Největší průšvih, zkáza brněnských Medlánek a také dopravní peklo nastane podle místních, pokud v novém územním plánu Brna zůstane možnost vybudování silnice z městské části Komín kolem medláneckého letiště k Turistické ulici, která vede přímo mez...

Stará hasička a Svratka ožijí ruchem šití a zábavy, Nová Bystrouška má problémy

3.February » Brněnský deník
Některé významné obecní budovy v Brně získají novou podobu. K lepšímu kulturní vyžití poslouží třeba hasička v Komíně nebo středisko v Jundrově.
Jana Drápalová - Česká politička a ekoložka

Tato informační stránka o Milada Blatná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milada Blatná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes