Miloš Freiberg

Vztahuje se k

Bývalý McDonald’s přitahuje bezdomovce a potkany. V Brně neví, co s ním

11.září » iRegiony Impuls
První McDonald’s, který v Česku zkrachoval, je dnes ostudou brněnské Líšně. Zchátralý objekt a jeho okolí se staly útočištěm bezdomovců i skupinek popíjejících alkohol. Lidé kolem chodí s obavami, radnice je bezradná.

Bývalý McDonald’s přitahuje bezdomovce a potkany. V Brně neví, co s ním

11.září » iDNES.cz
První McDonald’s, který v Česku zkrachoval, je dnes ostudou brněnské Líšně. Zchátralý objekt a jeho okolí se staly útočištěm bezdomovců i skupinek popíjejících alkohol. Lidé kolem chodí s obavami, radnice je bezradná. Další články k tématu: Požár ...

V Ostašově se rozpadlo zastupitelstvo. Budou nové volby

14.listopadu » Horácké noviny
OSTAŠOV (pch) - Tato vesnice jihovýchodně od Třebíče na první pohled působila velmi konzistentně. Přesto tam jako pod pokličkou vřel problém, který vyústil v demisi tří zastupitelů sdružení Nezávislí - Miloš Freiberg, Jiří Procházka, Petr Kuba. Ma...

Líšeň překvapil rozpad koalice. Rezignovali lidovci i TOP 09

1.července » Moderní Brno
Po necelých dvou letech od voleb se na zastupitelstvu v brněnské Líšni ve čtvrtek večer rozpadla koalice ČSSD, KDU–ČSL a TOP 09. Na své funkce rezignovali křesťanští demokraté i TOP 09.

Líšeň překvapil rozpad koalice. Rezignovali lidovci i TOP 09

30.června » Brněnský deník
Brno – Po necelých dvou letech od voleb se na zastupitelstvu v brněnské Líšni ve čtvrtek v noci rozpadla koalice ČSSD, KDU–ČSL a TOP 09. Na své funkce rezignovali křesťanští demokraté i TOP 09.

Hlídané parkoviště má ustopit bezplatnému. Provozovatel sbírá podporu mezi lidmi

11.května » Moderní Brno
Provozovatel hlídaného parkoviště dostal výpověď z nájmu. Líšeň chce na jeho místě vybudovat lépe osvětlenou parkovací plochu pro lidi z nedaleké ulice. Provozovatel se proto brání pomocí petice mezi místními obyvateli.

Hlídané parkoviště má ustopit bezplatnému. Provozovatel sbírá podporu mezi lidmi

11.května » Brněnský deník
Brno-Líšeň - Provozovatel hlídaného parkoviště dostal výpověď z nájmu. Líšeň chce na jeho místě vybudovat lépe osvětlenou parkovací plochu pro lidi z nedaleké ulice. Provozovatel se proto brání pomocí petice mezi místními obyvateli.

Nebezpečné přechody? Osvětlení pomůže na vytipovaných místech

22.dubna » Moderní Brno
Město vytipovalo nebezpečná místa na brněnských silnicích a rozebralo příčiny nehod na nich. Zvýšit bezpečnost přechodů má jejich osvětlení. Jednotlivé městské části chtějí problematická místa řešit.

Nebezpečné přechody? Osvětlení pomůže na vytipovaných místech

22.dubna » Brněnský deník
Brno – Město vytipovalo nebezpečná místa na brněnských silnicích a rozebralo příčiny nehod na nich. Zvýšit bezpečnost přechodů má jejich osvětlení. Jednotlivé městské části chtějí problematická místa řešit.

Tato informační stránka o Miloš Freiberg zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Freiberg" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes