15
new stories - click to show

Gustav Řezníček

Related to

Tři mušketýři: A nikdy nezapři sám sebe

16.May » Scena.cz
Městské divadlo Zlín uvádí od dubna 2024 nadčasový romantický příběh TŘI MUŠKETÝŘI. Tento titul se na českých jevištích hrál celkem v šedesáti nastudování.

Tři mušketýři: A nikdy nezapři sám sebe

13.May » Scena.cz
Městské divadlo Zlín uvádí od dubna 2024 nadčasový romantický příběh TŘI MUŠKETÝŘI. Tento titul se na českých jevištích hrál celkem v šedesáti nastudování.

Fanoušci Spejbla a Hurvínka truchlí. Zesnulému loutkoherci bylo teprve 44 let

29.January » tn.cz
Tragickou zprávu přineslo v pondělí Divadlo Spejbla a Hurvínka. Ve věku nedožitých 45 let zemřel loutkoherec Tomáš Slepánek. Za svou kariéru vodil loutky ikonických postaviček, jako Máničky nebo Žeryka.

Hodnocení uživatelů: Špína (Městské divadlo Zlín) - 10 % [Petrs]

27.September » i-divadlo.cz
Vážně jsme uvažovali odejít po přestávce. Herci se snažili, pěkná scéna, ale režie a text chaotický. Bohužel odchod některých lidí z vedení soubor poznamenal.

Hodnocení uživatelů: Albion (Městské divadlo Zlín) - 20 % [Romance]

31.March » i-divadlo.cz
Rozvláčné, dlouhé, nudné. Inscenace dokonce trpí neduhy ochotnických scén - jeden hraje, ostatní na něj strnule koukají. Pokud to byl režisérský záměr, pak jsem nepochopil, co měl vyjadřovat.

Hodnocení uživatelů: Koně se střílejí (Městské divadlo Zlín) - 20 % [Romance]

31.March » i-divadlo.cz
Byla to smutná podívaná, která v sobě postrádala byť jen odlesk krásné literární předlohy, která se tak hezky podařila přetavit ve film v roce 1969. Postavy naprosto nevykreslené, vztahy odvyprávěné nikoliv odehrané a některé dějové události dokonce…

Hodnocení uživatelů: Albion (Městské divadlo Zlín) - 60 % [Terazky]

22.October » i-divadlo.cz
--- VEŘEJNÁ GENERÁLKA Naprosto mě odrovnala postava J. Leflíka... Ještě nikdy se mi nestalo, že bych se dojala na úplném začátku a na konci... Už jen za to bych dala 100%. A také ráda zmíním Aničku Randárovou, bylo příjemné ji vidět na zlínských prk…

Pracovat a nestydět se za to, je moc hezké, říká Rostislav Marek

24.September » Zlínský deník
ROZHOVOR/ Baťa na prknech, která svět neviděl. Tři generace Baťů se potkaly v pátek 16. 9. během festivalu Dny Baťa. Ve vile Tomáše Bati se střetli herci Gustav Řezníček, Rostislav Marek a Radovan Král. Besedy se také zúčastnili režiséři Patrik Lanč…

Baťa III - pevný a stabilní příběh

10.July » Scena.cz
Městské divadlo Zlín nastudovalo třetí inscenaci věnovanou slavné zlínské obuvnické rodině Baťů. Stalo se tak v roce připomenutí 700. výročí založení města

Tato informační stránka o Gustav Řezníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gustav Řezníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes