15
new stories - click to show

Emanuele Ridi

Related to

Rozhodnuto! Budou Marek Eben a Tereza Kostková i v nové StarDance?

Třináctá řada StarDance začne až po letních prázdninách, přesto už v dubnu plní stránky médií. Důvodem jsou již potvrzené personální změny, které se mnohým divákům nelíbí. Ozývají se dokonce i známé osobnosti.

Emanuele Ridi prodal restauraci: Pohárech pojmenoval problém!

10.April » stars24.cz
Emanuele Ridi i Zdeněk Pohlreich se jako kuchaři proslavili díky angažmá v televizi. Samozřejmě ale oba zároveň podnikali, už to platí ale jen o druhém jmenovaném. Co si k tomu Pohlreich řekl?

Pád televizního kuchaře Emanuela Ridiho: Proč se jeho restaurace zhroutily, zatímco jiní slavní kuchaři prosperují

6.April » Expres.cz
Italský kuchař Emanuele Ridi (50) zavřel už svou třetí restauraci a teď musí vracet lidem peníze za zakoupené vouchery. Vyhlášená restaurace Manu v revoluční ulici v Praze skončila ze dne na den.

Kuchař Emanuele Ridi přišel o třetí restauraci: Proplácí vouchery

6.April » Aha!
Slavný kuchař Emanuele Ridi (50) potupně vrací vouchery, které prodával do jeho věhlasné restaurace Manu v pražské Revoluční ulici. Restaurace, která se specializovala na pravou neapolskou pizzu totiž ze dne na den skončila.

Pád televizního kuchaře Ridiho: Vrací lidem peníze

6.April » Blesk.cz
Slavný kuchař Emanuele Ridi (50) potupně vrací vouchery, které prodával do své věhlasné restaurace Manu v pražské Revoluční ulici. Restaurace, která se specializovala na pravou neapolskou pizzu, totiž ze dne na den skončila.

Smutný konec Itala v kuchyni Ridiho: Kousavá reakce Pohlreicha

5.April » Blesk.cz
Emanuele Ridi (50), který se do povědomí neodmyslitelně zapsal jako Ital v kuchyni, učinil další zásadní rozhodnutí. Po prodeji prvního z podniků »MANU Risto & Lounge« na Dětském ostrově ve středu uzavřel i provoz druhé pobočky v centru hlavního měs…

Emanuele Ridi končí? Prodej restaurace v Praze! Jaké jsou důvody?

5.April » stars24.cz
Emanuele Ridi se proslavil jako kuchař v televizi, samozřejmě ho ale bylo možné zastihnout i v kuchyni bez světel reflektorů a objektivů kamer. Nyní ale vyšlo najevo, že s jeho podnikáním je přinejmenším pro tuto chvíli konec.

Ani napotřetí to nevyšlo. Šéfkuchař Ridi zavřel svou další restauraci

5.April » iDNES.cz
Šéfkuchař Emanuele Ridi zavřel svou restauraci Manu v pražské Revoluční ulici. Podle deníku Aha! se tak stalo ze dne na den a jde už o třetí podnik, s nímž původem italský kuchař známý z televizních pořadů S Italem v kuchyni, Manu a Matěj nebo StarD…

Slavný kuchař Emanuele Ridi to zabalil: Zavřel další restauraci. Jsem demotivovaný, řekl

5.April » eXtra.cz
Italský šéfkuchař Emanuele Ridi (50) uzavřel i svou druhou restauraci. Podnik Manu Praga se nacházel v samém centru Prahy, přímo na Revoluční ulici, kde Ridi se svým týmem připravoval italské pokrmy. Jenže podle informací webu Aha! restaurace ze dne…

Slavný kuchař Emanuele Ridi skončil: Nevyšlo to ani do třetice!

5.April » Blesk.cz
Slavný šéfkuchař Emanuele Ridi (50) už nemá žádnou restauraci. Věhlasná Manú v pražské Revoluční ulici, kde se podávala vyhlášená neapolská pizza, skončila! Ridimu se zřejmě příliš nedaří.

Pád Emanuela Ridiho (50): Slavný kuchař skončil!

5.April » Aha!
Slavný kuchař Emanuele Ridi (50) už nemá žádnou restauraci. Věhlasná Manú v pražské Revoluční ulici, kde se podávala vyhlášená neapolská pizza, skončila! Ridimu se zřejmě příliš nedaří.

Konec italského kuchaře v Praze: Emanuele Ridi uzavřel i svou druhou restauraci. Vyjádřil se on i Pohlreich

4.April » Život v Česku
Emanuele Ridi byl ještě před pandemií koronaviru vyhlášeným italským restauratérem. Provozoval v Praze dva luxusní podniky zaměřené na italské a středomořské pokrmy a pravou neapolskou pizzu. Po vynucené pauze způsobené vládním nařízením v souvislos…

Tato informační stránka o Emanuele Ridi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emanuele Ridi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes