Andrea Rinaldi

Related to

Krvácení do mozku a smrt. Po tréninku zemřel devatenáctiletý fotbalista

12.May » eXtra.cz
Fotbalové Bergamo truchlí. Známý italský klub, který se letos objevil i v Lize mistrů, postihla obrovská tragédie. V pondělí totiž tento svět opustil devatenáctiletý talentovaný fotbalista Andrea Rinaldi, který zemřel na mozkovou výduť.

Zemřel devatenáctiletý obránce Atalanty Bergama

11.May » Týden.cz
Devatenáctiletý fotbalista Atalanty Bergamo Andrea Rinaldi zemřel na mozkovou výduť. Mladý hráč tuto sezonu hostoval v Legnanu ve čtvrté italské lize, o jeho úmrtí informovaly oba kluby.

Tragická smrt italského talentu. Fotbalista (†19) náhle zemřel na mozkovou výduť

11.May » iSport.cz
Devatenáctiletý fotbalista Atalanty Bergamo Andrea Rinaldi zemřel na mozkovou výduť. Mladý hráč tuto sezonu hostoval v Legnanu ve čtvrté italské lize, o jeho tragickém úmrtí informovaly oba kluby.

Tragédie v Bergamu. Mladý fotbalista zemřel na mozkové aneurysma, bylo mu 19 let

11.May » Lidovky.cz
Devatenáctiletý fotbalista Atalanty Bergamo Andrea Rinaldi zemřel na mozkovou výduť. Mladý hráč tuto sezonu hostoval v Legnanu ve čtvrté italské lize, o jeho úmrtí informovaly oba kluby.

Italský fotbal v slzách. Devatenáctiletý záložník Atalanty zemřel

11.May » Sport.cz
Dlouhé týdny bojuje Itálie s pandemií koronaviru, výjimkou není ani fotbal. V době, kdy se jedna z nejslavnějších soutěží světa stejně jako zbytek Evropy znovu probouzí k životu, dostal fotbal na Apeninském poloostrově další ránu. V pouhých devate...

Devatenáctiletý fotbalista Atalanty Bergamo nečekaně zemřel

11.May » NOVA Sport
V pouhých 19 letech zemřel italský fotbalista Andrea Rinaldi. Mladý záložník před třemi dny v domácí karanténě utrpěl mozkové aneurysma. V pondělí ráno nemoci podlehl. Rinaldi od soboty bojoval o život. Informaci o jeho úmrtí potvrdil prvoligový k...
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Andrea Rinaldi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Rinaldi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes