15
new stories - click to show

Jiří Rozehnal

Related to

Lidé ze sídliště zuří, obchod zpoplatnil parkoviště. Večer je prázdné

13.January » iRegiony Impuls
Pro obyvatele sídlišť na západě Prostějova nezačal nový rok zrovna nejlépe. Společnost Lidl, která zde rekonstruovala svůj supermarket, a rovněž majitelé vedlejší obchodní pasáže zavedli na svých parkovištích poplatky. Řidiči z největšího prostějo...

Pandemie zmrazila Prostějovu plány na nový bazén

29.December » iDNES.cz
Už roky se v Prostějově mluví o stavbě nového bazénu a wellness centra. Vášně budí především délka plavecké dráhy. Jde o to, zda má měřit 25, nebo 50 metrů. Na podporu delší varianty vznikla i petice. Koronavirus teď ale investici zastavil.

Nechceme betonový hřbitov, stěžují si v Prostějově

18.November » iDNES.cz
Nesouhlas části obyvatel sklidila studie na rozšíření hřbitova v Prostějově. Někteří tvrdí, že lokalita pro urnové hroby připomíná spíš nádraží nebo poštu, je plná dlažby a chybí na ní zeleň. Radnice plán obhajuje.

Připomínka výročí Sametové revoluce

16.November » Prostějov
Více než tři desítky let svobody si položením kytice k soše našeho prvního prezidenta T.G.Masaryka připomněli 16. 11. 2020 primátor města František Jura a náměstek Jiří Rozehnal.

Regenerujeme městskou památkovou zónu

9.November » Prostějov
Zastupitelé budou schvalovat rozhodnutí radních, které se dotýká „Aktualizace Programu regenerace městské památkové zóny Prostějov pro období 2021-2025“.

Prostějov: Regenerujeme městskou památkovou zónu

6.November » ParlamentniListy.cz
Zastupitelé budou schvalovat rozhodnutí radních, které se dotýká „Aktualizace Programu regenerace městské památkové zóny Prostějov pro období 2021 - 2025“.

Situaci na vodních tocích stále sledujeme

15.October » Prostějov
V našem regionu je v řekách i dnes evidován vysoký stav průtoků. Kde byla situace nejhorší a jak byl regulován stav vody? O tom hovoří náměstek primátora Jiří Rozehnal.

Tato informační stránka o Jiří Rozehnal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Rozehnal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes