Richard Benýšek

Related to

Krize jako šance: Ceny budou desetinové, říká investor Benýšek

16.July » Seznam Zprávy
Teď se budou přerozdělovat karty a ukáže se, jak jsme my Češi silní investoři, říká o současné ekonomické situaci podnikatel a investor Richard Benýšek.

Prostějovská radnice chce zachránit místní nádraží, kterému hrozí demolice

15.July » iDNES.cz
Historické místní nádraží v Prostějově, které hodlá Správa železnic zbourat, má novou šanci na záchranu. Zdejší radnice se rozhodla, že se objekt pokusí získat do svého majetku. Plány na demolici mezi místními obyvateli a památkáři vyvolaly značno...

Přijde druhá vlna? Podlehli jsme epidemii strachu, říká byznysmen

30.June » Seznam Zprávy
Koronavirus výrazně změnil v první polovině letošního roku tuzemský byznys. A pomalu se začíná vynořovat otázka, co se stane, pokud přijde druhá vlna epidemie.

Lesník, miliardář i Kellnerův zlý muž. Investor Benýšek míří do politiky

24.June » Forbes
Na první pohled by mohlo jít o typický model posledních let. Podnikatel na svém biologickém i byznysovém vrcholu se rozhodne opustit bezpečné zdi své továrny a vyrazí hájit veřejné hodnoty do politiky. Zatímco v posledních letech byl tento koncept...

Ivan Langer opět na scéně. Do vedení buňky ODS pomohl protlačit miliardáře

23.June » EuroZprávy.cz
Místopředsedou olomoucké ODS se stal podnikatel Richard Benýšek. V tajné volbě porazil dvojici, kterou nominoval předseda buňky Martin Major. O tom, co se odehrálo na volebním sněmu ODS, se uvnitř strany podle portálu iDNES.cz stále debatuje.

Langerova nominace Benýška do vedení olomoucké ODS straníky zaskočila

23.June » iDNES.cz
Co se to děje? proletělo hlavou nejednomu členovi olomoucké ODS, když na volebním sněmu někdejší ministr vnitra Ivan Langer oznamoval, že na funkci místopředsedy místní organizace nominuje miliardáře a jednoho z největších sponzorů strany Richarda...

Miliardář Benýšek usedl do vedení olomoucké ODS, navrhl ho exministr Langer

19.June » iRegiony Impuls
Překvapivé jméno se objevilo ve vedení olomoucké buňky Občanské demokratické strany. Druhý místopředsednický post nově získal olomoucký miliardář Richard Benýšek.

Pardubické závodiště začne novou dostihovou sezonu 20. června

2.June » iDNES.cz
Netrpělivě vyhlížejí trenéři a majitelé překážkových koní datum, kdy začne na pardubickém závodišti sezona. Ta byla kvůli koronaviru utlumena. Pardubické závodiště je to poslední velké, kde se na první start ještě čeká.

Pardubické závodiště začne novou dostihovou sezonu 20. června

2.June » iRegiony Impuls
Netrpělivě vyhlížejí trenéři a majitelé překážkových koní datum, kdy začne na pardubickém závodišti sezona. Ta byla kvůli koronaviru utlumena. Pardubické je to poslední velké, kde se na první start ještě čeká.

Sběrači lesy drancují, ať za houby a borůvky platí, říká vlastník lesa

29.May » Seznam Zprávy
Richard Benýšek je v Česku největším lesnickým investorem, byť se na žebříčku velkých vlastníků lesů drží až za státem, církvemi a šlechtickými restituenty. Patří mu celkem osm tisíc hektarů lesa.

Nejlépe bude postavit v Prostějově nové místní nádraží, tvrdí železničáři

29.May » iRegiony Impuls
Když se před několika měsíci poprvé objevila zpráva o bourání místního nádraží v Prostějově, vzbudilo to bouři nevole. Radnice rychle přislíbila, že se Správou železnic bude jednat o jeho zachování. Před pár dny však železničáři oznámili, že histo...

Bývalý majitel Slavie staví nový zemědělský holding, v boji s koronakrizí mu pomáhá i euro

3.April » Forbes
V posledních několika dnech se bývalí majitel hokejové Slavie, exšéf O2 areny a Dostihové spolku v Pardubicích, olomoucký investor a zemědělec s vazbami na skupinu PPF Richard Benýšek nenudí. Osobně, virové pandemii navzdory a s barevnou rouškou n...
Marek Černošek - Český hokejista

Tato informační stránka o Richard Benýšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Benýšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes