Michaela Rozsypalová

Related to

O titul Alej roku se uchází březová alej v Potěhách

Už jen do úterý 27. října do 12 hodin můžete nominovat svá oblíbená stromořadí do ankety Alej roku. Z Kutnohorska je nominovaná březová alej U Nového rybníčka v Potěhách. Pro svého favorita můžete hlasovat od 3. listopadu do 7. ledna.

O titul Alej roku se uchází javorová alej v Nespekách

Už jen do úterý 27. října do 12 hodin můžete nominovat svá oblíbená stromořadí do ankety Alej roku. Z Benešovska je zatím nominované stromořadí červených javorů ve Frágnerově ulici v Nespekách. Pro svého favorita můžete hlasovat od 3. listopadu do...

O titul Alej roku se ucházejí dvě stromořadí z Mladoboleslavska

Už jen do úterý 27. října do 12 hodin můžete nominovat svá oblíbená stromořadí do ankety Alej roku. Z boleslavského regionu je zatím nominovaná Topolová alej Příhrazy-Žďár a Lipová Gottova alej v Plužné. Pro svého favorita pak můžete hlasovat od 3...

Kaštanové aleje u Nečína a v Jincích soutěží o titul Alej roku

Už jen do úterý 27. října do 12 hodin můžete nominovat svá oblíbená stromořadí do ankety Alej roku. Z Příbramska jsou nominované dvě kaštanové aleje - u Nečína a v Jincích. Pro svého favorita můžete hlasovat od 3. listopadu do 7. ledna.

FOTO: Na jablkách z Klapý si pochutnají klienti Farní charity. Dostali je darem

24.October » Litoměřický deník
Třináct set kilogramů jablek darovalo Zemědělské družstvo v Klapý Farní charitě v Litoměřicích. Pro prvních pět beden čerstvého ovoce si v pátek 23. října přijela vedoucí úseku stravování farní charity Jitka Žižková.

Na velké akce si musíme počkat, říká pořadatel mnoha událostí Libor Uhlík

24.October » Litoměřický deník
/ROZHOVOR/ „Velké akce se budou moci pořádat, až se situace s covidem dostane pod kontrolu a nastanou normální podmínky. Teď to opravdu nepůjde, i když je to na čerstvém vzduchu,“ říká pořadatel úštěckých jarmarků Libor Uhlík.

FOTO: Čekající na testy mají u litoměřické nemocnice k dispozici stany

23.October » Litoměřický deník
Celkem čtyři stany, dva menší a dva větší, mají nyní k dispozici lidé, kteří čekají, než na ně přijde řada na odběrovém místě na testy na koronavirus v litoměřické nemocnici. Jsou umístěny v blízkosti vchodu do odběrového místa v pavilonu A.

FOTO: Farmářské trhy nabídly čerstvé potraviny i dušičkové dekorace

23.October » Litoměřický deník
Pravidelné farmářské trhy v Litoměřicích pokračují dál. V pátek 23. října dopoledne si tak lidé na Tržnici Felixe Holzmanna mohli nakoupit čerstvou zeleninu a ovoce, pečivo, maso, řeznické výrobky, sýry nebo ryby. Nechyběly ani dušičkové dekorace ...

V Litoměřicích onemocněli tři soudci. Chod soudu to zatím citelněji neomezilo

23.October » Litoměřický deník
V souvislosti s onemocněním covid-19 chybí v současné době Okresnímu soudu v Litoměřicích tři soudci. Podle místopředsedkyně soudu Martiny Lorencové není jejich nepřítomnost zásadním zásahem do chodu soudu. Na litoměřickém soudu pracuje dohromady ...

FOTO: Tanker se z Lovosic vydal na dlouhou cestu. Pluje do Holandska

22.October » Litoměřický deník
Téměř po třech měsících od svého spuštění na vodu se vydala na dlouhou cestu po Labi loď vyrobená v loděnici Barkmet ve Lhotce nad Labem.

V záchranné stanici zvířat v Dolním Týnci mají nyní sedmdesátku ježků

22.October » Litoměřický deník
Více než 1300 zachráněných zvířat má za letošní rok na svém kontě záchranná stanice Falco v Dolním Týnci u Třebušína. Většinu z těchto volně žijících divokých živočichů vypustili po uzdravení či po vykrmení pracovníci stanice zpátky do přírody.
Felix Holzmann - Český komik
Oldřich Bubeníček - Politik za KSČM
Jaroslav Uhlíř - Český skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák
Panna Marie - Matka Ježíšova
Zdeněk Svěrák - Český humorista, dramatik, scenárista, textař a herec
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Michaela Rozsypalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Rozsypalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes