15
new stories - click to show

Petr Ruman

Related to

Lička a Klopp. Velké vzory Rumana nasměrovaly, chce trénovat v bundeslize

6.December » iDNES.cz
Se zvláštním zaujetím sledoval Petr Ruman nedávný souboj českých a německých fotbalistů. Hlavně proto, že v Německu nejprve deset let válčil na trávnících jako hráč a nyní už jedenáctým rokem pracuje jako trenér.

Pozvánka na GIANT LIGA PLZEŇ 2020

7.September » RoadCycling.cz
Čtvrtý závod 19. ročníku seriálu Giant Liga 2020 pokračuje ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ. Po kriteriu v Hradci Králové se v kategorii Masters dostal do dresu vedoucího jezdce opět Petr Ruman (Cyklo Atom).

Grand Prix v Plzni vyhrál Petr Fiala

26.August » RoadCycling.cz
Úvodní díl GIANT LIGY v Plzni se jel za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval příjemných 25.0 °C. Po Mistrovství ČR si přijel do Plzně spravit náladu smolař Petr Fiala. A nakonec se mohl radovat ze zaslouženého vítězství.

TOP 5 nejmladších střelců v historii samostatné české ligy? Sparta má hned tři zástupce

1.June » eFotbal.cz
Česká liga > Ofenzivně laděný talent momentálně šesté Sparty Adam Karabec má sice na svém kontě ve Fortuna:lize jen pár odehraných minut, jichž dosáhl proti Sigmě a Karviné, nicméně trefa už mu v jeho osobním výčtu nechybí.

Interview s Trpišovským pro Kicker i v HATTRICKU: Schůzka s Kloppem? Jako by přistáli marťani

23.October » eFotbal.cz
Liga mistrů > Jindřich Trpišovský, hlavní trenér účastníka letošního ročníku Ligy mistrů Slavie Praha, poskytl původní rozhovor německému fotbalovému časopisu Kicker. Jeho autor Vít Chalupa uvolnil pro magazín HATTRICK českou verzi tohoto intervie...

Grand Prix v Plzni na Rapidu vyhrál Martin Hebík, Lubor Tesař nedojel

13.September » Region Plzeň
Čtrnáctý díl GIANT LIGY v Plzni na Rapidu se jel opět za letního počasí a nejlépe takticky si počínali jezdci týmu CK Příbram Fany Gastro v čele s Martinem Boubalem.

GP Duratec v Plzni na Rapidu vyhrál Martin Hebík

12.September » RoadCycling.cz
Čtrnáctý díl GIANT LIGY v Plzni na Rapidu se jel opět za letního počasí a nejlépe takticky si počínali jezdci týmu CK Příbram Fany Gastro v čele s Martinem Boubalem, který tentokrát pomohl na stupně nejvyšší právě Martinu Hebíkovi.

Grand Prix v Plzni vyhrál Petr Kelemen

5.September » Region Plzeň
Třináctý díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval 26.0 °C.

GP TAFOTKA.cz vyhrál Petr Kelemen

5.September » RoadCycling.cz
Třináctý díl GIANT LIGY v Plzni se jel opět za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval 26.0 °C. Po týdnu se na startu v Plzni sešli dráhoví reprezentanti Teamu Dukly Praha v čele s Petrem Kelemenem, nechyběl ani vítěz seriálu Martin Boubal...

Grand Prix v Plzni vyhrál Martin Boubal

29.August » Region Plzeň
Dvanáctý díl GIANT LIGY v Plzni se jel za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu poskočil na 27.0 °C.

Nehoda zkomplikovala provoz na Rokycanské - FOTO

29.August » QAP.cz
Ve čtvrtek před polednem se stala nehoda v Plzni na Doubravce. Zasahovaly všechny složky IZS. Jedna osoba byla zraněná, záchranka ji převezla do nemocnice.

Ve dvanáctém závodě Giant Ligy opět triumfoval Martin Boubal - FOTKY

29.August » QAP.cz
Ve středu se v plzeňském Rapidu jel dvanáctý díl cyklistického seriálu Giant Liga. Grand Prix vyhrál Martin Boubal, který svým v ítězstvím zpečetil letošní suverenitu na Giant Liga Plzeň 2019!

Tato informační stránka o Petr Ruman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Ruman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes