Jan Rychetský

Vztahuje se k

Německo: Uprchlík znásilnil namol opilou bezdomovkyni. A pak ji ještě poplácal po tváři a zeptal se...

26.května » ParlamentniListy.cz
Někdy musí uběhnout skutečně dlouhá doba, než je učiněno spravedlnosti zadost. Přesvědčila se o tom i oběť znásilnění, které proběhlo předloni v létě v německém Bonnu.

Ukrajina nepustila do země redaktora Parlamentních listů. Je „prorusky orientovanou osobou“

2.května » Echo24.cz
Ukrajinští pohraničníci zakázali v úterý vstup do země třem zahraničním novinářům včetně redaktora Parlamentních listů Jana Rychetského. Oznámila to tisková služba ukrajinské pohraniční stráže s tím, že jde o „prorusky orientované osoby“. Podle Pa...

Drogy, alkohol a zejména nesnesitelný hluk, to vše nabídla technoparty u Liberce

2.května » Seznam Zprávy
Obyvatelé Krásné Studánky a přilehlého okolí si mohou oddechnout, dunění zvukových systémů po pěti dnech konečně utichlo.

Kyjev nepustil do země redaktora Parlamentních listů

2.května » Týden.cz
Ukrajinští pohraničníci zakázali v úterý vstup do země třem zahraničním novinářům včetně redaktora Parlamentních listů Jana Rychetského. Oznámila to ve středu tisková služba ukrajinské pohraniční stráže.

Kam s dvouletými dětmi? Školky je téměř neberou, dětským skupinám hrozí zánik

2.května » Seznam Zprávy
Začínají zápisy do mateřských školek. Pro rodiče dvouletých dětí jsou přitom šance, jak dostat své potomky do školky, minimální.

Českého novináře nepustili pohraničníci na Ukrajinu. Vyčetli mu proruskou orientaci

2.května » Blesk.cz
Redaktor Parlamentních listů Jan Rychetský a dva další zahraniční novináři se nedostali na ukrajinu. Vstup jim zakázali členové ukrajinské pohraniční stráže, podle nichž jde o „prorusky orientované osoby“. S odvoláním na tiskovou službu pohraniční...

Ukrajinci nepustili do země redaktora Parlamentních listů

2.května » Tiscali.cz
Ukrajinští pohraničníci zakázali v úterý vstup do země třem zahraničním novinářům včetně redaktora Parlamentních listů Jana Rychetského. Oznámila to ve středu tisková služba ukrajinské pohraniční stráže s tím, že jde o "prorusky orientované osoby"...

Harry s Meghan si vybrali kočár na svatební projížďku. V Londýně se v něm vezli i William s Kate

2.května » Seznam Zprávy
Blížící se svatba britského prince Harryho a jeho snoubenky, Američanky Meghan Markleové, zajímá snad všechny poddané královské rodiny. Dnes bylo oznámeno, jaké koně a kočáry je budou vozit.

Babiš hodnotí první den návštěvy Brna. „Chci vědět, jak se došlo k sumě 46 miliard za nové nádraží,“ diví se premiér

2.května » Seznam Zprávy
Andrej Babiš má za sebou první den exkurze do Jihomoravského kraje. Tiskovou konferenci, kde hovoří o přesunu brněnského nádraží, ale také třeba o léta se táhnoucí stavbě dálnice z Brna do Vídně, sledujte na Seznamu v přímém přenosu.

Ukrajina nepustila do krajiny redaktora českých Parlamentných listov

2.května » O médiách
Ukrajinští pohraničníci zakázali v úterý vstup do země třem zahraničním novinářům včetně redaktora Parlamentních listů Jana Rychetského.

Ukrajinci nevpustili do země tři novináře včetně jednoho Čecha

2.května » Novinky.cz
Ukrajinští pohraničníci zakázali vstup do země třem zahraničním novinářům včetně redaktora Parlamentních listů Jana Rychetského. Oznámila to ve středu ruská agentura TASS s odvoláním na tiskovou službu ukrajinské pohraniční stráže. Podle pohraničn...
Štefan Füle - Český diplomat a politik

Tato informační stránka o Jan Rychetský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Rychetský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes