15
new stories - click to show

Petr Šalda

Related to

Jen našinci hotely na jihu Čech nenaplní, cizinci o prázdninách chybí

5.August » iRegiony Impuls
V krajském městě zbývá dost volných pokojů, ale na Šumavě turisté shánějí ubytování hůř. Záleží také na počasí. „Když je předpověď špatná, lidé si pobyt rozmýšlí. Tady na Šumavě bylo v létě docela deštivo,“ všímá si Petra Novotná, manažerka hotelu...

Hotely otevírají, ale některé jen na víkendy. Turisté se do nich nehrnou

6.June » iDNES.cz
Řada hoteliérů na jihu Čech po rozvolnění váhá otevřít. Zájem turistů je totiž slabý. Pandemie jim navíc sebrala zisky za desítky milionů korun.

Hotely otevírají, ale některé jen na víkendy. Turisté se do nich nehrnou

31.May » iRegiony Impuls
Řada hoteliérů na jihu Čech po rozvolnění váhá otevřít. Zájem turistů je totiž slabý. Pandemie jim navíc sebrala zisky za desítky milionů korun.

Hotely a penziony obnovily provoz. Už se ozývají čeští turisté, kteří stojí hlavně o víkendové pobyty

Naklidili, někde nakoupili záložní antigenní testy a už přijímají první rezervace od běžných turistů. Jihočeské hotely fungují po pětiměsíční pauze opět v plném režimu.

Pokoje prodáváme jako letenky. Ceny se mění denně, říká ředitel hotelu

3.April » iDNES.cz
Petr Šalda, ředitel hotelu Zvon v centru Českých Budějovic, popisuje přípravy na příjezd českých hostů. „Letos a možná i příští rok se musíme připravit na to, že to bude o regionální turistice, čímž myslím tu evropskou,“ předpovídá zkušený manažer.

Výplaty se Jihočechům zvýší, mnoho z nich ale ztratilo práci

S rokem 2021 došlo nejen ke zrušení superhrubé mzdy, ale také k navýšení daňové slevy na poplatníka. Jak to vypadá na jihu Čech? Podívejte se.

Půlroční čekání na kompenzace i krach menších podniků. Restaurace zažívají krušné časy

15.December » Budějcká Drbna
Jako na houpačce si musí připadat provozovatelé restaurací a barů. Nová nařízení vlády jim kvůli přechodu do čtvrtého stupně systému PES nakazuje opět od pátku zavřít své provozy pro veřejnost. Kvůli nejistotě a opakovaným restrikcím skončila již ...

Chtěli letiště pro Rusy a Číňany. Teď překládají brožury do polštiny

18.September » Seznam Zprávy
Jihočeský kraj se po tučné letní sezoně obává, že teď na podzim přijde tvrdý náraz pro turistický ruch. Politici před krajskými volbami vymýšlí nápady, jak tomu zabránit.

Podle studie zanikne v cestovním ruchu na jihu Čech přes čtyři tisíce míst

25.April » iRegiony Impuls
Majitelé jihočeských hotelů chtějí v létě vyprodat své kapacity tuzemským návštěvníkům. S obsazením pokojů ubytovatelům bude pomáhat Jihočeská centrála cestovního ruchu přes novou kampaň.

Ve čtvrtek začíná on-line Travelcon, budou se řešit i obří dopady krize

Jak pandemie koronaviru změní cestovní ruch na jihu Čech? I o tom se bude mluvit na vůbec první on-line konferenci cestovního ruchu v Česku, která se koná ve čtvrtek 23. a v pátek 24. dubna. Pořádá ji Jihočeská centrála cestovního ruchu. Přihlásit...

Tato informační stránka o Petr Šalda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Šalda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes