15
new stories - click to show

Jiří Samek

Related to

Otakar Chaloupka: Modrý plán

23.August » ČRo
Adaptace politické sci-fi, v níž autor se seriózní znalostí historie diktátorských režimů v Jižní Americe, podává zajímavý příběh pádu svrchované moci jednoho diktátora.

O té sani z Vojtěšské ulice. Veselá pohádka od Karla Čapka

10.August » Radio Junior
Pusťte si pohádku o mladém Trutinovi. Ten má neobvyklého mazlíčka – sedmihlavou saň. Jeho pražským spoluobčanům se to ale vůbec nelíbí. Jak to dopadne?

Isaak Babel: Jak to chodilo v Oděse

14.July » ČRo 3 Vltava
Beňu Krika, Krále oděských lupičů, jen tak nikdo nepřeveze. Překlad Jan Zábrana. Připravil Miroslav Anton. Účinkují Jiří Samek a Martin Stránský. Režie Miroslav Buriánek.

7x Isaak Babel. Povídky ruského spisovatele ve vynikajícím překladu Jana Zábrany

13.July » ČRo
Poslechněte si vybrané povídky talentovaného ruského autora v podání Jana Dvořáka, Jiřího Samka, Martina Stránského, Jana Fišara a dalších.

Jiří Samek: Do hloubky - výběr z grafické tvorby

Od konce 70. let se zabýval snad všemi grafickými technikami. Pro svou mistrně zvládnutou techniku monotypu začal být oslovován odborníky a stále častěji vystavoval. Od roku 1980 začal používat vlastní grafickou techniku „hlubotisk z lina“.

Jiří Samek: Do hloubky (výběr z grafické tvorby)

30.April » Informuji.cz
Od konce 70. let se zabýval snad všemi grafickými technikami. Pro svou... | Rychnov nad Kněžnou - (2020-05-26 00:00:00 - 2020-06-14 00:00:00)

Poslední virtuální etapa Kolem Švýcarska patřila Dennisovi. Jelo se díky české aplikaci

26.April » ČT sport
Závěrečná pátá etapa závodu Kolem Švýcarska nahrávala časovkářům. S 36 kilometrů dlouhou tratí se nejlépe vyrovnal Rohan Dennis, který zvítězil před Irem Nicolasem Rochem o 12 sekund. Australan tak zakončil virtuální Tour de Suisse stejně, jako ji...

Poslední virtuální etapa Kolem Švýcarska patřila Dennisovi. Závod se jel díky české aplikaci

26.April » ČT24
Závěrečná pátá etapa závodu Kolem Švýcarska nahrávala časovkářům. S 36 kilometrů dlouhou tratí se nejlépe vyrovnal Rohan Dennis, který zvítězil před Irem Nicolasem Rochem o 12 sekund. Australan tak zakončil virtuální Tour de Suisse stejně, jako ji...

Pro čarodějnice připravili hasiči z Horních Dubenek chaloupku

29.April » Jihlavské listy
Jihlavsko se chystá na zítřejší slet čarodějnic. Program pro malé i velké chystají například v Polné, Telči, Třešti, Brtnici, Nové Říši… Netradiční hranici na pálení vatry mají připravenou v Horních Dubenkách. Po jehlanech a točité spirále v letec...

Zemřel Jiří Samek

8.April » Česká Skalice
08.04.2019 - Dlouholetý kronikář města Česká Skalice odešel po krátké nemoci v pátek 5. dubna 2019. Bylo mu úctyhodných 92 let.
Victor Hugo - Francouzský básník, prozaik, dramatik,

Tato informační stránka o Jiří Samek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Samek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes