Dalibor Šebesta

Vztahuje se k

Helena Zajíčková: Výstava mne vrátila zpět do života

17.srpna » Kultura Deník.cz
Hořovice – Výstavu s názvem Mezičas nabízí hořovická Galerie Starý zámek, lidé ji mohou navštívit až do 27. srpna. A jaká díla zde uvidí? Malířka Helena Zajíčková z Hořovic zde vystavuje obrazy a kameník Dalibor Šebesta ze Zdic své skulptury.

Výstava Mezičas předkládá díla dvou umělců Berounska

Hořovice – V hořovické Galerii Starý zámek nyní vystavují dva umělci, malířka Helena Zajíčková a kameník Dalibor Šebesta.

Nadaný kameník představuje v Plzni originální a jedinečné výtvory

2.června » Novinky.cz
Ve čtvrtek 2. června byla v plzeňské galerii Viso Art zahájena výstava s názvem Již nastal zítřek, na které představuje své dílo kameník Dalibor Šebesta. Výstava je průřezem rozmanité a bezesporu zajímavé tvorby umělce – kromě soch jsou k vidění n...

Kameník Dalibor Šebesta vystaví svá díla v Plzni

30.května » Plzeň.cz
V červnu a červenci Visio Art Gallery po třech letech opět představí kameníka Dalibora Šebestu a jeho nová díla. Výstava s názvem JIŽ NASTAL ZÍTŘEK – AD – MMLXIV se otevře ve Visio Art Gallery na Roudné 2. června a potrvá do 22. července. „Šebesta...

Již nastal zítřek – Dalibor Šebesta

5.dubna » Informuji.cz
JIŽ NASTAL ZÍTŘEK - AD - MMLXIV – Dalibor Šebesta Vernisáž: 5. 5. 2016... | Plzeň - (2016-05-05 17:00:00 - 2016-05-27 00:00:00)

Tato informační stránka o Dalibor Šebesta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Šebesta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes