15
new stories - click to show

Alena Sedláčková

Related to

GASK vystaví originál a faksimili Kutnohorské iluminace

5.June » Kutná Hora
18. a 19. 7. 2022 bude v galerii GASK vystaven originál a od 19. 7. v rámci stálé expozice faksimile Kutnohorské iluminace.

Na Bedikt Music Open 2022 letos nově s dobitým kreditem

17.May » Homerlive
Podle organizátora akce Bedikt Music Open 2022, kterým je město Most, si návštěvníci tuto akci užijí letos mnohem víc. Jediné, co k tomu potřebují, je karta s dobitým kreditem od NFCtron, kterou si můžete dobít rovnou při zakoupení vstupenky. „Upozo…

Letní program ve středočeské galerii zahájí koncertem zpěvák David Koller

Koncert Davida Kollera zahájí letní program v Galerii Středočeského kraje (GASK). Zpěvák vystoupí pod širým nebem v zahradách bývalé jezuitské koleje v rámci Středočeského kulturního léta v sobotu 4. června. „David Koller zahraje od 16 hodin, v půl …

Kafírnictví se rozšířílo. Pobočku otevřelo přímo v Galerii Středočeského kraje

19.January » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Dobrá zpráva pro všechny, kteří si oblíbili kutnohorské Kafírnictví na Palackého náměstí. Mladší sestru kutnohorského Kafírnictví, Art Gallery Café, budou nyní lidé moci navštívit přímo v Galerii Středočeského kraje.
Vlastimil Balín - Český politik

Tato informační stránka o Alena Sedláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Sedláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes