Jana Slámová

Related to

Policejní služebna v Terezíně zůstane, plánovaná reorganizace se nekoná

27.September » Litoměřický deník
Do konce roku měly z Ústeckého kraje zmizet některé policejní služebny. V rámci reorganizace na to starosty několik měsíců připravovalo krajské policejní ředitelství.

Policejní služebny v Ústeckém kraji zůstanou, reorganizace nebude

27.September » Děčínský deník
Do konce roku měly z Ústeckého kraje zmizet některé policejní služebny. V rámci reorganizace na to starosty několik měsíců připravovalo krajské policejní ředitelství.

Školáci v Křimicích budou obědvat v nových prostorech

24.September » Plzeň.cz
Nově opravená školní jídelna na Střední škole dopravní v Plzni Křimicích slouží od nového školního roku nejen studentům dané školy, ale také žákům z prvního stupně 15. základní školy v Křimicích. „…

Muže v Bílině rozzlobily děti, vzal pistoli a vystřelil do vzduchu

17.August » 24zpravy.com
„Událost zatím prošetřujeme jako přestupek proti občanskému soužití," sdělila mluvčí krajské policie Jana Slámová s tím, že nikdo nebyl zraněn. Na místě zasahovala krajská i městská policie.„Střílel můj soused pode mnou. Děti si u hřiště hrály pob...

Muže v Bílině rozzlobily děti, vzal pistoli a vystřelil do vzduchu

17.August » iRegiony Impuls
V Čapkově ulici v Bílině došlo v pátek odpoledne ke střelbě. Muži bydlícímu ve zdejším panelovém domě údajně došla trpělivost poté, kdy musel snášet hluk a křik dětí z nedalekého hřiště. Vzal proto do ruky plynovou pistoli a vystřelil do vzduchu.

AKTUÁLNĚ: Pozor u Lubence! Převrátil se tady kamion, dopravu řídí policisté

15.August » e-lounsko.cz
Podbořansko - Vážná dopravní nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne u obce Lubenec na Podbořansku. Převrátil se tady kamion, silnice je neprůjezdná. Podle dopravního servisu Policie ČR došlo k nehodě na silnici č. 6 u odbočky na obec Ležky ve 14:40 ...

FOTO: Zloději kradou včelařům jejich miláčky po milionech

Ústecký kraj /FOTO/ – Případů ukradených včel v Ústeckém kraji přbývá. Chovatelé chtějí své úly opatřit GPS sledováním.

Včelaři, pozor! Kolegovi ukradli úly plné medu včetně milionu včel

Dřemčice /FOTO/ – Těžko uvěřitelný případ krádeže se odehrál u Třebívlic, v Dřemčicích na Litoměřicku. Zdejšímu včelaři Aleši Pelikánovi a jeho otci neznámí zloději ukradli devatenáct úlů plných včel a medu.

V Křešicích došlo k nehodě automobilu a motorky. Karambol si vyžádal dva zraněné

19.April » edecinsko.cz
Děčín, Křešice - Při dopravní nehodě automobilu a motorky se v pátek odpoledne zranili dva lidé cestující na motorce. Ke karambolu došlo před sedmou hodinou večerní na hlavní silnici směrem do Boletic nad Labem, v ulici Vítězství. Podle policejní ...

Na Litoměřicku našli mrtvého muže, nejspíš ho srazilo auto

24.March » Novinky.cz
Mrtvý muž středního věku byl nalezen v neděli v noci na silnici v Podsedicích na Litoměřicku. Pravděpodobně byl sražen osobním vozidlem, řekla severočeská mluvčí policie Jana Slámová.

Na Litoměřicku byl nalezen mrtvý muž, nejspíš ho srazilo auto

24.March » EuroZprávy.cz
Mrtvý muž středního věku byl nalezen dnes v noci na silnici v Podsedicích na Litoměřicku. Pravděpodobně byl sražen osobním vozidlem.

Tato informační stránka o Jana Slámová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Slámová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes