Karel Seibert

Vztahuje se k

Stolní tenisté mají za sebou vydařený konec sezóny, rozloučili se dvěma výhrami

28.března » e-mostecko.cz
Most - Poslední kolo 3. ligy mužů sehrál, na domácích stolech, o uplynulém víkendu „A“ tým SKST Baníku Most. Se sezónou se rozloučili výborně - a to dvěma výhrami. První se utkali s mužstvem TTC Ústí nad Labem „A“. Po úvodních čtyřhrách a stavu 1:...

Není míč jako míč

26.září » Novinky.cz
Stolní tenisté z TTC Ústí nad Labem společně s fotbalovým klubem TJ Mojžíř a stolními tenisty z německého, klubu TTV Schanzenberg spojili 23. září své míčové sporty v zážitky pro děti i dospělé fandy v nezapomenutelný víkendový maratón.

Lázně Vrbenského se přemění ve filmové ateliéry. Investor má zájem také o halu

25.května » Ústecký deník
Ústí n. L. – Zchátralé Lázně Dr. Vrbenského na Střekově koupí soukromý investor. Ve čtvrtek to potvrdila realitní kancelář Re/Max Vision.

Z haly na Střekově a Lázní Vrbenského by mohlo být centrum

17.ledna » Ústecký deník
Střekov - Ústecký magistrát chce na Střekově odkoupit zadluženou halu a Lázně Vrbenského. Následně by spolu mohly vytvořit sportovně relaxační centrum.

Sportovní hala na Střekově je na prodej

14.listopadu » Ústecký deník
Střekov – Sportovní hala na Střekově hledá nového majitele. Tělovýchovná jednota (TJ) Slavoj Ústí za ni chce 6,5 milionu korun. Budova, jejíž součástí je i ubytovna, která sloužila pro zaměstnance a sportovce, se nevyužívá od června. TJ už nezvlád...

Sport v Ústí dostal ránu: Hala na Střekově zavírá

21.června » Ústecký deník
Střekov - Stovky sportovních příznivců přicházejí o oblíbenou halu na Střekově. Vlastník, Tělovýchovná jednota (TJ) Slavoj Ústí, musel její brány uzavřít z důvodu vysokých nákladů na provoz.

Tato informační stránka o Karel Seibert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Seibert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes