Karel Pech

Related to

OBRAZEM: Rodinný den v Lovosicích lákal na soutěže

Sváťovo dividlo, aktivity a soutěže pro děti nebo živá hudba. Nejen to nabídl Rodinný benefiční den, který v neděli 5. července uspořádala iniciativa LOVO Spolu.

OBRAZEM: Se začátkem prázdnin odstartovaly na Klapém žně

Ozimý ječmen sklízí letos po dlouhých letech zemědělské družstvo v Klapý. Podle předsedy představenstva Otakara Šaška bude plodina použitá jako krmivo pro krávy, které družstvo chová.

Z archivu Deníku: Krásné vzpomínky na letní tábory na Litoměřicku

/Z ARCHIVU DENÍKU/ Letní dětské tábory k prázdninám neodmyslitelně patří. Děti se těší na dobrodružství a nové kamarády a rodiče na to, jak si od svých milovaných ratolestí konečně na chvíli odpočinou.

FOTO: Muzeum Křišťálový dotek láká na otisk dlaně Karla Gotta

V litoměřickém Muzeu Křišťálový dotek, které se svým otcem Alexandrem vytvořil sklář Jan Huňát, je letos nově k vidění otisk dlaně zesnulého zpěváka Karla Gotta.

Za smrt podmínka. Litoměřický soud dal tresty za tragickou nehodu v Podsedicích

Tři roky odnětí svobody s podmíněným odkladem na pět let a pětiletý zákaz řízení. Tak potrestal litoměřický okresní soud Tomáše Doubravu, který loni v březnu v Podsedicích spolu s dalšími třemi společníky ujel od smrtelné nehody.

Ve vězení zemřel muž, kterému soud uložil za utýrání Marečka z Loun 22 let

Vrah tříletého Marečka z Loun Josef Kuča v minulých dnech zemřel ve vězení. Za utýrání dítěte si tam měl jeho otčím odpykat 22 let.

OBRAZEM: Letní koupaliště v Litoměřicích láká k osvěžení

Letní sezóna na koupalištích nezačala pro provozovatele příliš dobře. Díky současným teplým dnům a začínajícím prázdninám se však pozvolna rozjíždí.

FOTO: Bourák se vrátil do Varnsdorfu. Lidé si užili jeho premiéru

Slušně zaplněné varnsdorfské kino Panorama si nenechalo ujít odloženou premiéru nejnovějšího filmu režiséra Ondřeje Trojana, který do hlavní role obsadil svého bratra Ivana.

FOTO: Na štětský most se vrací provoz. Velká rekonstrukce trvala déle než rok

Opravy za 212 milionů korun trvaly patnáct měsíců. Most bez větších oprav sloužil bezmála padesát let.

Církevní škola v Litoměřicích čeká na první žáky. V regionu je o ně zájem

Litoměřičtí křesťané otevřou v září léta plánovanou „základku“. A to i přesto, že ještě nemají naplněnou kapacitu první jednotřídky.

FOTO: Vinaři čekali na mlsné návštěvníky přímo na vinicích

První část akce Putování po vinicích Brány Čech se konala v sobotu 27. června v Malých Žernosekách. Turisticko-vinařská slavnost provedla účastníky vinicemi mezi odkvétající révou. Kromě procházky a krásných výhledů na České středohoří mohli lidé ...
Ivo Paukert - Režisér
Štěpánka Haničincová - Česká herečka
Tomáš Rotbauer - Strážnik
Josef Knotek - Soudce

Tato informační stránka o Karel Pech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Pech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes