15
new stories - click to show

Jan Seidel

Related to

Areál bývalého Texlenu v Trutnově vstal po sedmnácti letech z mrtvých

20.February » Krkonošský deník
/FOTO, VIDEO/ S areálem bývalého Texlenu v Horské ulici v Trutnově to dlouhé roky nevypadalo dobře. Byl na odpis a chátral. Slavný podnik vyrábějící ubrusy, utěrky a další lněné výrobky ukončil provoz v roce 2007. Společnost Texlen i kvůli záplavě l…

Zobrazit více 01.11.2023Havárie vodovodu - doporučení VaKu

3.November » Trutnov
Máme velkou radost, že Městský úřad Trutnov obsadil 1. místo v Královéhradeckém kraji v soutěži Přívětivý úřad, kterou vyhlašuje Ministerstvo vnitra ČR.

Autobusové impérium a majetek za 700 milionů má dostat jedenáctiletá dívka

24.December » Seznam Zprávy
Správce pozůstalosti po majiteli společnosti BusLine Jakubu Vyskočilovi chce do konce března 2023 ukončit dědické řízení. Majetek by měla dostat Vyskočilova nezletilá dcera, již do dovršení nezletilosti bude zastupovat matka.

Slavíme Den Země

23.April » Trutnov
A proto jsme dnes 22. dubna ve spolupráci s dětmi z pracoviště Delfínek Mateřské školy Trutnov, s Technickými službami Trutnov a společností Farmers zasadili na Kryblici za areálem Red Fieldu 30 ovocných stromů.

Klusův manažer o podpoře od státu: Ten milion pomohl, to hlavní ale zůstalo na nás

17.February » Expres.cz
Když jsme se Tomáše Kluse (35) zeptali na finanční podporu 1,3 milionu korun, kterou jeho firma dostala od státu za dobu covidu, odkázal nás na svého manažera Jana Seidela. Sešli jsme se s ním, aby nás blíže seznámil s fungováním firmy jednoho z nej…

Evropa byla také rajon prostitutů. Vydejte se na zajímavou výstavu

15.November » Metro
Čím naplnit předvánoční čas kromě shánění dárků? V Tančícím domě se koná odvážná výstava. Deník Metro nabízí malou „ochutnávku“.

Nová mapa nabízí přehled investičních akcí města Trutnova

3.May » Trutnov
Do jakých projektů trutnovská radnice investovala, co se právě realizuje a jaké akce chystá? Přehled o nových stavbách, rekonstrukcích i opravách nabízí nová mapa investičních akcí města Trutnova.

Antimonopolní úřad prošetřuje městys Suchdol. Hrozí milionové pokuty

5.March » Náš REGION
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže prověřuje vstup Městyse Suchdol do Vodohospodářské společnosti Vrchlice Maleč. Ten...

Tunel jako z divokých 90. let nebo dobrá investice. Suchdol se zbaví svého vodovodu

18.December » Náš REGION
Za krajně nejasných okolností odhlasovali zastupitelé městyse Suchdol 17. prosince převod 2 milionů korun, vodovodu,...

Podezřelý převod vodovodu v Suchdole má pokračovat

23.November » Náš REGION
Podezřelé okolnosti převodu vodovodu a kanalizace, který je v majetku obce Suchdol v okrese Kutná...

Aktuálně k chodu městského úřadu

21.October » Trutnov
S ohledem na usnesení vlády č. 1080 ze dne 21. října 2020 upozorňujeme klienty Městského úřadu Trutnov, že budovy Městského úřadu Trutnov budou s účinností od 22. října 2020 od 06:00 do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 pro veřejnost uzavřeny mimo stan…

Trutnov chce kvůli pandemické situaci aktivovat zdravotnické zálohy

20.October » Krkonošský deník
Situace s výskytem koronaviru je vážná, vedení města Trutnova chce proto oslovit o pomoc všechny osoby se zdravotnickým vzděláním, které se profesi momentálně nevěnují. Mohly by přispět ke zdárnému překonání kritické situace.

Tato informační stránka o Jan Seidel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Seidel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes