15
new stories - click to show

Petr Černý Sever

Related to

Oproti loňskému roku mají stavbaři napilno. V kraji zahájili výstavbu více bezmála 900 bytů

16.August » Liberecká Drbna
Po loňském covidovém útlumu bytová výstavba v Libereckém kraji znovu ožívá. Stavbaři zahájili v prvním pololetí výstavbu 881 bytů, to je o čtvrtinu víc než loni.

Centrum Liberce prokouklo díky Oáze. Ve městě vyrostla trojice bytových věží

Konec brownfieldu v centru Liberce. Oblast bývalých Montážních závodů se po letech probouzí a byty Na Rybníčku vítají nové obyvatele. Moderní obytná čtvrť skloubila družstevní a vlastnické bydlení. V budoucnu zde vznikne i komunitní dům pro seniory.

Brownfield v centru Liberce se proměnil na družstevní byty. Všechny jsou obsazené

23.July » Liberecká Drbna
V centru Liberce nedaleko budovy Krajského úřadu vyrostlo na 114 družstevních bytů. Všechny jsou již obsazené. V lokalitě bývalých Montážních závodů vyrostou ještě 90 nájemních bytů pro seniory.

Vesec zažije extrémně rušný víkend

6.September » Liberecká Drbna
Tak nabitý program jako je letos Dětský den ve Vesci dosud nikdy nenabízel. Těšte se na vojenskou techniku a mimořádné zážitky, slibují pořadatelé.

Vesec se chystá na Operaci Overlord. Zapojí se tři sta lidí, letouny i americké tanky

3.September » Liberecká Drbna
Rozhodující segmenty bojů v Normandii sehraje 7. září při Dětském dni ve Vesci jednota Československé obce legionářské vojenské posádky Liberec. Do ukázek se zapojí přes 300 účastníků a mohutný arsenál vojenské historické techniky.

Vesec se chystá na Operaci Overlord

27.August » Liberec
Rozhodující segmenty bojů v Normandii sehraje 7. září při Dětském dni ve Vesci liberecká jednotka Československé obce legionářské. Do ukázek se zapojí asi sto účastníků a mohutný arsenál vojenské historické techniky.

Tato informační stránka o Petr Černý Sever zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Černý Sever" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes