15
new stories - click to show

Ota Bartovský

Related to

Úzkorozchodná trať mezi Libercem a Jabloncem končí, změna přinese úspory

14.June » iRegiony Impuls
Milovníci technických unikátů a tramvají si musejí pospíšit. Úzkorozchodná tramvajová trať mezi Libercem a Jabloncem bude v provozu už jen pár týdnů. Drážní vozidla s metrovým rozchodem po ní přestanou jezdit už 19. července. A to již navždy.

Letošní obměna kádru je extrém, tvrdí liberecký trenér Nekola

11.June » iDNES.cz
V historii české nejvyšší soutěže volejbalistů patří na trenérském postu k unikátům. Michal Nekola povede Duklu Liberec už do třinácté sezony v řadě, ve které ho čeká velká výzva. Z loňského kádru mu totiž odešlo deset hráčů a bude tak tvořit úpln...

Přišli o práci i manželky. Expolitici ČSSD se cítí potrestaní i bez soudu

10.June » iRegiony Impuls
Soud s bývalými politiky ČSSD kvůli zmanipulovaným zakázkám a korupci kolem stavby termálních lázní v Chrastavě na Liberecku byl opět odročen. Obžalovaní se cítí vleklou kauzou potrestáni už teď.

Dvacet let, a pořád stejné! Slavné Češky, které jsou věrné jednomu účesu

9.June » Proženy.cz
Některé ženy sází na jistotu a svůj účes nemění klidně i desítky let. Vědí, co jim sluší, nebo jsou zkrátka konzervativní. Stejně jako tyto známé Češky.

Neuměla šít. Teď její designové zástěry slaví úspěch až v Americe

6.June » iRegiony Impuls
Se šitím neměla dřív nic společného. Přesto Zuzana Válková založila v Liberci firmu, která šije designové zástěry. A slaví s nimi úspěch v Evropě a nově i v USA.

Bez ohrožených druhů ztratíme svůj význam, říká ředitel liberecké zoo

5.June » iDNES.cz
„Stojíme na křižovatce,“ říká ředitel Zoologické zahrady Liberec David Nejedlo v rozhovoru pro MF Dnes. Pokud se zoo nepustí v nejbližších letech do výrazné rekonstrukce, může se podle něj stát, že přijde o některé ohrožené druhy. Že se tak nestan...

Vodáků na Ploučnici přibývá. Ochránci přírody je chtějí častěji kontrolovat

4.June » iRegiony Impuls
Na meandrující Ploučnici se opět vydávají stovky vodáků. Majitelé půjčoven si mnou ruce, zato rybáři a ochránci přírody jsou na pozoru. Liberecký kraj však letos omezení neplánuje.

Nad pivaři krouží kaloň, přední malíř si výstavu v hospodě pochvaluje

3.June » iRegiony Impuls
Roztodivné postavy shlíží ze zdí na pivaře v liberecké hospodě Labský zámek. Ve zdejším salónku Kunst Kout vystavuje přední český malíř Tomáš Císařovský.

Bazén v Liberci zůstane otevřený, výpovědní lhůta se prodlouží do září

1.June » iRegiony Impuls
Delší čas na řešení situace kolem městského bazénu získala liberecká radnice. Společnost Ještědská sportovní dala v březnu výpověď ze smlouvy. Teď se ale vedení města s Ještědskou sportovní dohodlo, že výpovědní lhůta se prodlouží až do září.

Nájemce prodloužil výpověď do září, liberecký bazén zůstane otevřený

1.June » iDNES.cz
Delší čas na řešení situace kolem městského bazénu získala liberecká radnice. Společnost Ještědská sportovní dala v březnu výpověď ze smlouvy. Teď se ale vedení města s Ještědskou sportovní dohodlo, že výpovědní lhůta se prodlouží až do září.

Prodej zchátralé léčebny nevyšel, Liberec přesto vilu nezlevní

27.May » iRegiony Impuls
Ani jeden skutečně vážný zájemce se nepřihlásil na inzerát, který město Liberec vypsalo na prodej bývalé oční léčebny v Machníně. Samotná budova je sice v dezolátním stavu a je prakticky určená k demolici, nicméně leží uprostřed tříhektarového les...

Turów nezavřeme, vzkázali Poláci. Rozhodnutí unijního soudu navzdory

24.May » iDNES.cz
Polsko začne s Českou republikou jednat o dalším osudu hnědouhelného dolu Turów, řekl dnes premiér Mateusz Morawiecki. Varšava by měla na příkaz Soudního dvora EU tento důl okamžitě zavřít, premiér ale soudní rozhodnutí označil za velmi nebezpečné...

Tato informační stránka o Ota Bartovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ota Bartovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes