Ota Bartovský

Related to

Hudba ze sluchátek hraje i ve vaku na mrtvoly, varuje preventivní vlak

24.April » iRegiony Impuls
Uši ucpané sluchátky s nahlas puštěnou hudbou v kombinaci s přecházením kolejí jsou častou příčinou smrtelných srážek vlaku a člověka. Hodně na to doplácejí mladí lidé. Kvůli nim proto do Liberce přijel Preventivní vlak.

Na zdravou prostatu sex jednou až třikrát týdně, říká uznávaný urolog

21.April » iRegiony Impuls
Se zahraničními kolegy se snaží najít lék, který by výrazně pomohl mužům s rakovinou prostaty. Zároveň je však primář z jablonecké nemocnice Jaroslav Všetička spojen s úplatkářskou kauzou.

Při císařském řezu jde o minuty, hladšímu průběhu pomůže nové oddělení

18.April » iRegiony Impuls
Modernizované Gynekologicko-porodnické oddělení otevřela českolipská nemocnice. Celý pavilon prošel rekonstrukcí, nastávající matky mohou využít nových pokojů. Zlepšilo se i zázemí pro lékaře a sestry.

Pivovar v Lomnici povstal po 60 letech. Pivo proniklo i do mongolské jurty

13.April » iRegiony Impuls
Komunisté zavřeli pivovar v Lomnici nad Popelkou čtyři roky předtím, než by oslavil pětistovku. Loni ho obnovila parta lomnických patriotů. V bývalé pekárně uvaří skoro 15 tisíc piv měsíčně.

Nebezpečnou skálu nad mezinárodní silnicí v Brodě rozlámou sbíječky

10.April » iRegiony Impuls
Skálu v Železném Brodě na Jablonecku, která by se mohla zřítit na mezinárodní silnici E65, začala zpevňovat odborná firma. Masiv vypínající se nad autobusovou zastávkou zabezpečí zhruba do poloviny dubna.

Konec hrozby nad mezinárodní silnicí. Skálu rozlámou sbíječky

10.April » iRegiony Impuls
Do skály v Železném Brodě, která by se mohla zřítit na mezinárodní silnici E65, se pustili specialisté. Skála se vypíná nad autobusovou zastávkou a firma ji zabezpečí zhruba do poloviny dubna.

Ceny šly nahoru. Opravy zámeckého dvora budou dražší, než se čekalo

9.April » iRegiony Impuls
Je to trochu paradox. To nejcennější, co v areálu zámku Zákupy stojí, není zámek samotný, ale jeho hospodářský dvůr. Letos by se mělo začít s jeho záchranou.

Zbývající telefonní budky nahrávaly anonymům, z kraje mizí po desítkách

9.April » iRegiony Impuls
Ještě loni bylo v Libereckém kraji 265 veřejných telefonních automatů - tedy jak klasických budek, tak samostatných přístrojů umístěných například ve veřejných budovách. Dnes jich je už jen 195. Sedm desítek „sluchátek pro všechny“ operátor za rok...

Děti jsou nekompromisní. Loutkové divadlo je často bojovka, říká dramaturg

8.April » iRegiony Impuls
Autor mnoha úspěšných her a zároveň dramaturg divadla Vít Peřina slibuje Liberci novou hru ve sloním břichu. V rozhovoru rozpráví o bacilech, celosvětovém úspěchu her Naivního divadla pro batolata, i o tom, co herci zažívají, když přestavují koleje.

Růžová kola znovu brázdí liberecké ulice, už nemohou stát všude

2.April » iRegiony Impuls
Přísnější pravidla pro odložení kola, jiný ceník a více peněz od města, ale také větší počet kol a stojanů. Do ulic Liberce se v pondělí po zimní přestávce vrátila růžová kola s celou řadou změn.

Přehrady na horách přestaly vypadat jako na poušti, pomohla vánoční obleva

29.March » iRegiony Impuls
V Jizerských horách a Krkonoších spláchla loňské sucho zima přeplněná sněhem a deštěm. V jablonecké přehradě je o 1,55 milionu metrů krychlových vody víc než na konci podzimu.

Nekraťte si cestu přes koleje, varovali policisté cestující na nádražích

28.March » iRegiony Impuls
Lidé si krátí cestu přes koleje a končí to i tragicky. Na nádraží v Libereckém kraji proto vyrazili policisté. Dvoučlenné policejní hlídky 24 hodin operovaly také na hlavním vlakovém nádraží v Liberci.

Tato informační stránka o Ota Bartovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ota Bartovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes