Ota Bartovský

Vztahuje se k

V Harrachově zavřeli poslední můstek, skokani nemají kde trénovat

V Harrachově se kvůli špatnému stavu zavřel můstek K70. Poslední, na kterém se ještě dalo trénovat a závodit. Ostatní můstky už jsou kvůli špatnému stavu zavřené od letošního jara, mamutí dokonce čtyři roky.

Na místě dřevěné rozhledny sežrané hmyzem vyrůstá ocelová nástupkyně

17.října » iRegiony Impuls
Na Císařském kameni ve Vratislavicích vyrůstá nová rozhledna. Nahradí původní dřevěnou, kterou před dvěma měsíci kvůli jejímu špatnému stavu dělníci strhli.

Na Ještědu padne sedm hektarů lesa, stromy musejí ustoupit lyžařům

16.října » iRegiony Impuls
Masivní kácení je v plánu na Ještědu, jehož svahy mají být v budoucnu bezpečnější a přívětivější zejména pro rodiny s dětmi. Aby se plán mohl naplnit, má lyžařům ustoupit na sedm hektarů lesa. Vyplývá to z dokumentace pro posouzení dopadů na život...

Jablonecká koalice kritizuje městskou policii, chystá v ní změny

16.října » iRegiony Impuls
Kandidát na nového primátora Jablonce Milan Kroupa z ANO není spokojen s prací městské policie. Naznačil dokonce, že možná přistoupí k výměně v jejím vedení.

Válečný pomník z Ostašova skončil v zavážce, nadšenci ho chtějí obnovit

16.října » iRegiony Impuls
Torzo pomníku obětem první světové války před časem objevili v Ostašově na Liberecku v zavážce u tamního kostela. Nyní jej chtějí obnovit.

Primátor Liberce se nedostal do zastupitelstva. Jsem zdevastovaný, říká

8.října » iRegiony Impuls
Dosluhující primátor Tibor Batthyány je jediným porevolučním představitelem Liberce, který se znovu neprobojoval ani do zastupitelstva. Jeho hnutí PRO 2016 s podporou Svobodných získalo od voličů pouhých 3,59 procenta hlasů.

Malé, přesto laskavější. Na lyžaře čekají v Bedřichově nové šatny

7.října » iRegiony Impuls
Nové zázemí najdou v zimě lyžaři a v létě tenisté v Jizerských horách. Na stadionu v Bedřichově si ukryjí v šatně věci a k dispozici jim bude i toaleta.

Starostové porazili v Liberci ANO, primátor se nedostal do zastupitelstva

7.října » iRegiony Impuls
Libereckou radnici dobyli Starostové pro Liberecký kraj. Porazili tak druhé ANO i třetí Změnu, která uznala porážku. V zastupitelstvu usedne ještě ODS a LOL. Poprvé od roku 1990 však v Liberci na radnici neusednou kandidáti ČSSD a KSČM.

Zeman měl druhý nejvyšší počet hlasů v zemi, o Senát se utká s Tejmlovou

6.října » iRegiony Impuls
Více než šestnácti tisíci hlasy poslali voliči na Jablonecku a v části Semilska do druhého kola senátních voleb dosavadního senátora a starostu Albrechtic v Jizerských horách Jaroslava Zemana z ODS. Vyzyvatelem mu ve druhém kole bude žena, jednačt...

Sialská trojčata jsou poctou autorům Ještědu, Helšus na jevišti omládl

5.října » iRegiony Impuls
Menhir, zdvižený prst, ale především fenomén. Tak vidí vysílač a hotel na Ještědu tvůrci a protagonisté nové hry Sialská trojčata. Inscenace Divadla F. X. Šaldy je poctou samotné dominantně Liberce, ale především jejím tvůrcům.

Pavilon jablonecké nemocnice má dva měsíce zpoždění, skluz by ale měl dohnat

4.října » iRegiony Impuls
Dva měsíce zpoždění oproti plánu má stavba pavilonu intenzivní péče v Jablonci. Město ale věří, že skluz se podaří rychle dohnat.

Pykal tu Kajínek i Winkelbauer. Věznice v Rýnovicích slaví padesát let

1.října » iRegiony Impuls
Rýnovickou věznici v minulém roce proslavil omilostněný vrah Jiří Kajínek, který právě odtud vyšel na svobodu. V současné době si v jejich celách odpykává doživotní trest pět mužů. Věznice stojí části Jablonce nad Nisou už padesát let.

Tato informační stránka o Ota Bartovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ota Bartovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes