Lenka Brabencová

Vztahuje se k

Kompars × komparz

20.února » Pravopisně.cz
S využitím těchto slov se můžeme setkat v divadelních, filmových a televizních kruzích. Může se zdát, že jejich psaní je obtížné, ale není tomu vůbec tak. Ačkoli na konci vyslovujeme z, správně jsou obě varianty, jedná se totiž o tzv. dublet. V to...

Tradiční benefiční hejtmanský ples klepe na dveře

31.ledna » Liberecký deník
Liberec – Už potřinácté pořádá hejtman Libereckého kraje benefiční ples. Letos se koná v pátek 2. února od 20 hod. v Grandhotelu Zlatý lev.

Jak správně psát pomlčku a spojovník

23.ledna » Pravopisně.cz
V takové pomlčce (–) spousta z nás nevidí žádnou velkou vědu. Bez přemýšlení ji používáme, aniž bychom si uvědomovali, že graficky užíváme spojovník (-), nikoli pomlčku. Věděli jste, že na české klávesnici se pomlčka ani nenachází? A víte vůbec, k...

Prvňák se na Benešovsku prodraží: pomůcky stojí tisíce

Benešovsko /INFOGRAFIKA/ - Rodiče prvňáků budou muset sáhnout hlouběji do kapsy. Pořízení školních pomůcek je rok od roku dražší.

ARMY RUN, překážkový závod, ve kterém musíte překonat hlavně sami sebe

18.srpna » Liberecký deník
Liberec - Inzertní poradkyně, webeditorka a kulturní redaktorka Libereckého deníku překonaly sami sebe, a vyzkoušely si překážkový závod pod dohledem vojáků.

Střep minulosti i lesk světel najdete v luxusním hotelu

27.června » Liberecký deník
Liberec - /GALERIE/ Grand Hotel Imperial odhalil své interiéry. Lidé nahlédli do designových pokojů.

Krásu českého skla doplnilo 12 finalistek Miss

26.března » Liberecký deník
Nový Bor, Liberec /GALERIE, VIDEA/ - Finalistky soutěže Miss Liberecký kraj mají za sebou soustředění, při kterém se například změnily ve sklářky.

Vybrali jste nejsympatičtější taneční pár

16.února » Liberecký deník
Liberec - V průběhu měsíce ledna a února jste mohli zasílat hlasy nejsympatičtějšímu tanečnímu páru, jak pomocí internetu, tak prostřednictvím kupónů. Odvahu sebraly tři páry, které bojovaly o vaši přízeň.
Jan Kříž - Český zpěvák, muzikálový herec

Tato informační stránka o Lenka Brabencová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Brabencová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes